Home

Yaşamımızın çok büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimizin yalnızca konforlu olması yeterli değil. Göze hoş gelen bir ev dekorasyonu da en az konfor kadar yaşam alanlarında aranılan bir özellik. Şık mobilyalar, estetik ev aksesuarları veya işlevsel dekorasyon fikirleri, evleri çok daha yaşanılabilir bir hale getiriyor. Her bir odasının dekorasyonu farklı bir özen gerektiren evler, ufak ama şık dokunuşlarla adeta bir sanat eserine dönüşebiliyor. 

Birçok alanda olduğu gibi dekorasyon trendleri de sürekli bir değişim içerisinde. Sezona dair moda akımlarından da etkilenen fikirler, oldukça çeşitli konseptleri içeriyor. Minimalist, çağdaş (contemporary) veya modern gibi kavramlarla isimlendirilen dekorasyon akımları, muhteşem iç mimarilere sahip evlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Özellikle son yıllarda giderek popülerleşen İskandinav dekorasyon akımı veya endüstriyel dekorasyon trendleri de evlerinde farklı bir dokunuş isteyen kişilere hitap ediyor. 

Ev dekorasyonu  konusunda bütüncül bir yaklaşım benimsenerek evin tüm odaları aynı tipte bir konseptle hazırlanabileceği gibi mutfak dekorasyonu için farklı, balkon dekorasyonu için farklı akımlar da tercih edilebiliyor. Kısacası evinizi dekore ederken bağlı kalmanız gereken tek unsur, kişisel zevkleriniz ve tercihlerinizden oluşuyor. 

En Güncel Dekorasyon Trendleri PlumeMag’de!

Ev dekorasyonu konusunda önde gelen markalardan biri olan Omar Baban Design sponsorluğunda hazırlanan PlumeMag’deki Home kategorisi, en güncel dekorasyon trendlerini sizin için derliyor. Sürdürülebilir dekorasyon ürünleri, sofra sanatı  gibi dekorasyon önerileri veya sektörün önde gelen isimleriyle yapılan röportajlarla ilgili içerikleri kaçırmamak için PlumeMag’i takipte kalın!