Omar Baban Design X Plumemag İş Birliğini Unutulmaz Bir Etkinlikle Kutladık

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2023

Plumemag olarak kurulduğumuz günden bu yana ‘’Sürdürülebilir Yaşam Trendleri’’ mottomuza sadık kalarak, kalıcı iş ve iş birliklerinin altına imza atıyoruz.

Sürdürülemeyen, geleceğe iz bırakmayan işleri anlık cazibeleri olsa dahi çatımız altına almıyoruz.

Plumemag’de her hafta ‘’Home by Omar Baban Design’’ köşesinde size yaşam alanlarınızda, eskiyi güne nasıl uyarlayabileceğiniz, küçük dokunuşlarla nasıl büyük farklar yaratabileceğiniz hakkında öneriler sunacağız.

Eklektik tarzı ve ileri dönüşüm konusundaki eşsiz çözümleriyle yaşam alanlarımıza anlam katan ve geçmişe dair küllenen merakımızı çağdaş dokunuşlarla alevlendiren Omar Baban Design ile yaptığımız iş birliği bu sebeple çok değerli.

Omar Baban Design’ın renkli ve sürprizlerle dolu dünyası o kadar güzel ki, Kuzguncuk’un nostaljik atmosferinde yer alan Omar Baban Design showroom’unda, yakın dostlarımızın bu dünyayı deneyimleyebilecekleri bir etkinlik ile iş birliğimizi taçlandırmak istedik.

Sonuç, tadı bizim de davetlilerimizin de damağında kalan sıcak, samimi ve son derece eğlenceli bir deneyim oldu.

Serhat Şengül,  showroom’un ruhunu hissederek oluşturduğu repertuvar ile davetlilere evrensel güce sahip müziğin mekansal algımızı nasıl farklı frekanslara taşıyabileceğini gösteren bir performans sergiledi.

Nesrin Cavadzade’nin sahnede Serhat Şengül’e eşlik etmesi ise Omar Baban Design’ın tasarımlarında görülen sürpriz renk ve malzeme buluşmalarına tatlı bir gönderme oldu.

Davete, Yonca Ebuzziya, Arzu Kaprol, Batya Kebudi, Nermin Aşçıoğlu, Ayça Okay, Ayşegül Demirağ, Deniz Yıldız, Evin Tümay, Güzin İlker, Nesrin Cavadzade, Nurhayat Coşkun, Sema Gürses katıldı.

https://www.youtube.com/watch?v=Ns6XDq8ZzUE