Şehirde

Şehir hayatı, insanı doğadan uzaklaştırsa da bambaşka avantajlar sunarak bu problemin görmezden gelinmesini sağlıyor. Her türlü tiyatro, müze, sergi, restoran veya çeşitli etkinliklere ulaşmak, büyük şehirlerde yaşadığınızda çok daha kolay. Alışveriş fırsatları, kültürel aktiviteler ve çok daha fazlası, adeta elinizin altında, yalnızca kısa süreli bir araba yolculuğu uzaklığında sizleri bekliyor. Özellikle İstanbul, Ankara veya İzmir gibi büyükşehirlerde yapabileceğiniz çok sayıda aktivite var. Tüm bu etkinliklerden haberdar olabilmek içinse yaşanılan şehirle ilgili güncel haberleri takip etmek gerekiyor.
Şehirde Neler Olduğunu PlumeMag’den Takip Edin!

İstanbul, Ankara veya İzmir gibi metropoller adeta yaşayan birer organizma gibi sürekli bir değişim içerisinde. Her yeni gün, şehirde bambaşka gelişmelere sahne oluyor. Mekan açılışları, en iyi restoranlar veya popüler etkinlikler, şehrin ruhunu deneyimlemek isteyenler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Üstelik İstanbul gibi oldukça kalabalık kentlerde her zaman her şeyden haberdar olabilmek de mümkün değil. İstanbul’da gezilecek yerler listelerinden şehirdeki en şık kafelere kadar çok sayıda alanda içerikler hazırlayan PlumeMag, sizin için kentin nabzını tutuyor.

Siz de büyükşehirlerde anbean neler olduğunu merak ediyor, en güncel gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız PlumeMag’de yer alan Şehirde kategorisini takibe alabilirsiniz. İstanbul’da doğa fotoğrafı çekilecek yerler, şehrin merkezinde havuz önerileri veya en trend mekanlardaki hafta sonu partileri gibi çok sayıda içeriğe PlumeMag’den ulaşabilirsiniz.