ankara dövmeci

En İyi Ankara Dövmecileri

Binlerce yıllık geçmişe sahip olan dövme sanatı, yalnızca bir süsleme değil, kişinin ruhunu ve kimliğini yansıtmanın da yollarından biri. Bu sebeple belki de en zoru, ömür boyu vücudumuzda taşıyacağımız dövmeyi yapacak elleri seçmek. Ankara dövmecileri konusunda, alanında başarılı seçeneklere sahip. İşte sizlere hazırladığımız Ankara dövmeci önerisi listesi… 

Hashtag Tattoo Studio | Cinnah

ankara dövmecileri

2013 senesinden beri hizmet veren Hashtag Tattoo Studio, Ankara dövmeci önerisi arayan herkesin listesinde ilk sıralarda yer almalı. Mikro-realist dövmeleri ile tanınan dövme sanatçısı Tahir Tokmak tarafından kurulan Hashtag Tattoo Studio, bünyesinde farklı tarzlarda üst düzey dövme tasarımları yapan Ankara’nın en iyi dövmecileri barındırıyor. 

Hüseyin Ünübol ve Kubilay Orak’ın yanı sıra, Özgün Beliz Eroğlu, rengarenk dünyaları vücudunuzda ölümsüzleştiren Ezgi Tekçam ve Deniz, çizgi illüstrasyonları ile Mimi Mine de Hashtag Tattoo Studio’nun sanatçılarından. Sahip olmak istediğiniz dövme tarzını belirledikten sonra yapmanız gereken Hashtag Tattoo Studio sanatçılarından kendi tarzınıza uygun gördüğünüz birisi ile iletişime geçmek!

Editör notu: Tahir Tokmak, Belçika’daki bir kitabevi tarafından yayına hazırlanan “Dünyanın en iyi mikro realistik dövme sanatçıları” kitabında yer alıyor. Sanatçının işlerine ve bu işlerin tasarım sürecine mutlaka göz atın! 

Sullen Türkiye Tattoo | Tunalı

ankara dövmeci önerisi

Amerika’da kurulan “Sullen Collective” oluşumun resmi Türkiye ayağı olan Sullen Türkiye, 2018 yılından beri Ankara’da hizmet veriyor. Ankara dövmeci önerisi arıyorsanız, Sullen Türkiye’de realistik  çalışmalardan minimale, old school’dan suluboyaya kadar istediğiniz dövme tarzında çalışan bir sanatçı bulabilirsiniz. 

Sullen Türkiye, stüdyosunda ödüllü sanatçı Can Özen, Türkiye’nin en yetenekli kadın dövme sanatçılarından Ezgi Kar gibi misafir sanatçıları da ağırlıyor.Ankara’nın en iyi dövmecileri arasında olan Sullen Türkiye, Türkiye’nin ilk ve en büyük dövme okulu INK Akademi’yi de bünyesinde barındırıyor.

Art Tattoo Piercing | Kızılay

en iyi ankara dövmecileri

“Vücutları tabloya dönüştürme” mottosuyla 20 yıldır aktif bir şekilde hizmet veren Ankara Kızılay’daki Art Tattoo Piercing, Ankara dövmeci önerisi arıyorsanız göz atmanız gereken stüdyolardan. %100 organik bitki temelli malzemeler ve son teknoloji cihazlar ile hizmet veren stüdyonun ekibi oldukça dinamik. 

Stüdyo ekibi 20 yılı aşkın süredir profesyonel dövme yapan ve profesyonel dövme silme işlemi uygulayan Yalçın Yalçın ve görsel sanatlar mezunu, bu sektöre gönül vermiş en az 5 yıldır sektör içinde bulunan dövme sanatçılarından oluşuyor. 3 genç asistan ve 5 öğrenciyi sektöre kazandırmak amacıyla yetiştiren Art Tattoo Piercing, MEB onaylı kalfalık ve ustalık belgesi de veriyor. 

Ankara Tattoo | Bahçelievler

bahçelievler dövmeci

Ömer Karakuyu tarafından kurulan Ankara Tattoo, Baran Sığıç, Esra Sari ve ödüllü dövme sanatçısı İda Janset gibi çeşitli tarzlarda çalışmalar üreten dövme sanatçıları ile hizmet veriyor. Ankara Tattoo’nun Instagram ve YouTube hesabını inceleyerek stüdyoda çalışan dövme sanatçıları hakkında bilgi edinebilir, sanatçıların işlerini inceleyebilirsiniz. 

Ankara Bahçelievler’deki Ankara Tattoo, profesyonel kalıcı dövme, piercing ve dövme sildirme hizmetlerinin yanı sıra dilerseniz  microblading uygulaması da yapıyor. 

Cleopatra Ink Tattoo & Piercing Studio | Çayyolu & Tunalı

tunalı dövmeci

Ankara’nın en iyi dövmecileri hakkında konuşurken, Cleopatra Ink Tattoo & Piercing Studio’dan bahsetmeden olmaz. 17 ülkede 100’den fazla stüdyoya sahip Cleopatra Ink, dünyanın en büyük dövme ve piercing firması olarak Ankara’da Çayyolu ve Tunalı’da da şubeye sahip. 

Ankara’daki Cleopatra Ink Tattoo & Piercing Studio Berat Korhan, Kerim Kaan Köse, Deniz Erözgün, Ekin Yaral, Caner Beceren gibi birbirinden yetenekli dövme sanatçıları ile hizmet veriyor. Bedeninizde taşımak istediğiniz tarzda dövme için burada en ideal dövme sanatçısını bulamamanız imkansız!