MANİFESTOMUZ

PlumeMag, yaşadığımız dünya ile empati kuran, almak kadar vermenin de değerli olduğunu savunan, samimi, doğal, insana ve doğaya saygılı bir sistemin habercisi olarak karşınızda!

Kültür, sanat, edebiyat, insan, seyahat, moda, tasarım, sağlık, eğlence ve yeme içme gibi kategorilerde, ağırlıklı olarak sürdürülebilir felsefe ve prensiplerle hareket ederken, kişi ya da kurumların seslerini duyurmalarını ve okuyucularla filtresiz bir şekilde bir araya gelmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Dünyanın dört bir yanı PlumeMag’in kapsama alanında ama önceliğimiz, göz bebeğimiz; yerel markalar, tasarımcılar ve üreticiler. Sürdürülebilir bir geleceğin temelinde sorumlu tüketimin yanında yerli üretimin de çok önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz.

Popülarite ya da orantısız reklam geliri gibi kaygılarımız yok. PlumeMag’in amacı; Türkiye’nin sürdürülebilir ve doğaya duyarlı markalarının bu konuya önem veren okuyucular ile etkileşimini sağlamak. Ayrıca sürdürülebilirlik üzerine potansiyel hassasiyeti olan okuyucuların da duyarlı PlumeMag topluluğunun bir parçası olmasını hedefliyoruz.

Aldığımız her nefes doğanın bize bir armağanı, öyleyse biz de doğaya sevgiyle cevap verelim. Gelecek nesillerin de bizim kadar derin ve ferah nefes alma şansları ellerinde kalsın…