Gizlilik İlkeleri

İnternet sitemiz gizliliğinizi ciddiyetle ve özenle muhafaza eder, şirketimiz internet sitemizi kullanan kişilerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Bu nedenle, işbu gizlilik ilkeleri (“Gizlilik İlkeleri”), internet sitemizi kullanırken kullanıcılara ilişkin ne tür bilgilerin şirketimiz tarafından alındığını, bunların nasıl kullanıldığını ve korunduğunu açıklamaktadır.

İnternet sitemizi kullanmanız/üye olmanız amacıyla edinmiş olduğumuz adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, sosyal medya hesaplarınız ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel her türlü bilginiz tamamen bizde gizli kalmakta olup, kamuya ve paylaşıma açık değildir.

İnternet sitemiz, sizin özel isteğiniz olmadığı takdirde, internet sitemizi kullanımınıza dair dahi hiçbir kişisel bilgiyi bizimle hukuki bağlantısı olmayan şirketler/şahıslar/üçüncü kişiler ile paylaşmaz, bilgilerinizi kiralamaz, satmaz ve/veya bu yönde herhangi bir gelir elde etmez. Şayet internet sitemiz ve/veya şirketimiz bir başka şirket ve/veya internet sitesi ile iş birliği yapar ise, tüm bilgileriniz iş birliği yapmakta olduğumuz şirket ve/veya internet sitesi tarafından ulaşılabilir hale gelir ve ancak bu durum sizlere internet sitemizden yapacağımız bir bildiri ile yayımlanır.

Belirli bir kişiye ait kullanılacak ve işlenecek bilgiler, yalnızca bu kişinin kendi istemiyle veri girmesi ya da bu hususta açıkça muvafakat vermesi halinde mümkündür. Veri girilmesi veya kendi isteğinizle kişisel bilgilerinizin verilmesi halinde, şirketimiz, bu bilgileri yasada öngörülen sınırlamalar dahilinde kullanacağını, işleme tabi tutulacağını veya aktarılacağını taahhüt eder. Söz konusu kişisel bilgilerinin üçüncü kişilere aktarımı, sadece adli ya da idari mercilerce öngörülmesi halinde söz konusu olacaktır.

İşbu Gizlilik İlkeleri’ne ilişkin olası değişiklikler bu sayfada yayımlanacaktır. Bu çerçevede, size ait hangi bilgilerin saklandığına ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına dair güncel olarak bilgi almanıza olanak sağlanacaktır.