Şeker Bayramı Dijital Ziyaret

Şeker Bayramı Dijital Ziyaretlerine Bakımlı Katılmak İçin 7 Adım

Bayram sabahı sadece 5 dakikanızı ayırarak kendinizi mutlu etmeye ve sevdiklerinizle daha bakımlı ve güzel buluşmaya var mısınız?

Bioritm Institute kurucu ortağı Ayşegül Demirağ, pratik güzellik tavsiyelerini Plumemag okuyucuları ile paylaşıyor…

1.adım: Öncelikle dişlerimizi fırçalıyoruz. Biliyoruz ki mutlu ve gülümseyen yüzümüzde sağlıklı ve temiz dişlerin rolü çok büyüktür.

2.adım: Yüzümüzü ılık suyla bol bol yıkıyoruz, böylelikle cilt yüzeyindeki kir ve yağları cildimizden uzaklaştırmış oluyoruz.

3.adım: Suyla birlikte 1 dakika uygulayacağımız peeling cildimizi ölü hücrelerden arındırır, kan dolaşımını hızlandırır ve cildimize canlılık kazandırır.

4.adım: Canlanmış, tertemiz cildimize uygun serum ve nemlendiricilerle yüzümüzü ve göz çevremizi nemlendirerek mini cilt bakımımızı sonlandırıyoruz.

5.adım: Sıra geldi cildimizi hafifçe renklendirmeye.. Yine bir parça nemlendiricinin içine çok az fondöten karıştırıp cildimize güzelce yediriyoruz, bu işlem cildimizi pürüzsüz gösterir.

6.adım: Elmacık kemiklerimizin üzerine hafifçe uygulayacağımız açık pembe, şeftali tonlarındaki allık bizi taze, diri ve canlı bir görünüme kavuşturur.

7.adım: Dudaklarımızı nude rengindeki ruj ile renklendirerek sadece bir dudak bakımı yapmışçasına güzel, bakımlı ve sağlıklı bir görünüme ulaşırız.

Aynadan yansıyan görüntümüz, bize mutluluk verdi değil mi?

İşte şimdi, ailemiz ve dostlarımızla görüntülü bayramlaşmaya (WhatsApp, Zoom, Houseparty, FaceTime, Skype..vs) hazırız!