begum bridal 20 gelinlik

BÉGUM BRIDAL 2020 Gelinlik Modelleri

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2023

Modern formların soyut detaylarla buluştuğu BÉGUM Bridal Design House İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu, denizlerin ötesinde bir yolculuğa çıkarıyor.

Sudaki Mistik Yaşam Gün Işığına Çıkıyor

BÉGUM BDH İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu’nda, denizler altındaki yaşamı yeryüzüne ve gün ışığına taşıyor. Koleksiyonda dalgalar desene, istiridyeler piliselere dönüşüyor. Deniz kabuklarının kalıplara çizgisel formunu verdiği Koleksiyon, tül detayları ile tamamlanıyor.

BÉGUM BDH İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu’ndaki minimal çizgiler, incilerle ve balık ağından esinlenmiş parlak filelerle buluşuyor. İnci görünümlü parlak simli tüller, balık pullarını anımsatan payetler ve sedef görünümlü Mikado kumaşlar denizlerin ötesinde bir koleksiyona hayat veriyor.

BEGÜM SALİHOĞLU HAKKINDA

Begüm Salihoğlu, New York Parsons School of Design’da tasarım okudu. 2002-2008 yılları arasında Jil Stuart, Oxford Collections, Via Malaura Paris, Hussein Chalayan ve Alessandro dell’Acqua gibi önemli global markalarda çalışan Salihoğlu, 2008 yılından bu yana kendi couture ve gelinlik koleksiyonlarını üretmektedir. Bir çok ulusal ve uluslar arası başarıya imza atan Begüm Salihoğlu, Beyonce’nin düzenlediği House of Dereon’ da birincilik kazanmıştır. 2017 yılından Barcelona Bridal Week’e katılan başarılı tasarımcı Salihoğlu, son üç yıldır New York Bridal Week’ te yer almakta ve İngiltere, Hong Kong, Kanada, Taiwan, Kore, Çin, New York, Tokyo’nun gözde gelinlik mağazalarında dünyaca ünlü markalar arasında yer almaktadır.