st regis otel

ST. Regis Otelleri’nde Kadınlara Özel Çay Saati!

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2023

ST. REGIS BRASSERIE, MART AYI BOYUNCA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL, SEÇKİN VE RENKLİ BİR ÇAY SAATİ DENEYİMİ SUNUYOR

Dünyanın en prestijli otellerinden St. Regis Otelleri’nin geleneksel çay saati ritüeli, Kadınlar Günü’ne özel sunum ve fiyatı ile Nişantaşı’nın buluşma noktası St. Regis Brasserie’de!

Şık ve zarif tasarımı, kişiselleştirilmiş servisi ve eşsiz menüleriyle Nişantaşı’nın lezzet durağı St. Regis Brasserie, geleneksel  St. Regis Çay Saati Ritüeli ile misafirlerini seçkin bir çay saati buluşmasına davet ediyor.

Mart ayı boyunca Kadınlar Günü’ne özel sunumu, ayrıcalıklı fiyatları ve zenginleştirilmiş lezzetleriyle “Lady Astor” menüsü her gün saat 15:00 – 18:00 saatleri arasında St. Regis Brasserie’de misafirlerini bekliyor. Sommelierler tarafından özenle seçilmiş, geniş çay çeşitleri, tatlı ve tuzlu birbirinden enfes atıştırmalıklar ve çok daha fazlasını barındıran “Lady Astor” menüsü ile çay saati sohbetleri çok daha lezizleşiyor.

Efsaneye göre Bedford Düşesi tarafından 1800’lü yılların ortalarında başlatılan öğleden sonra çay partileri, dünyadaki tüm St. Regis otelleri tarafından sahiplenildi ve her otelin  geleneklerine sadık kalarak devam ettirdikleri bir ritüel haline dönüştü. Şehrin en prestijli noktasında konumlanmış St. Regis Brasserie de davetlilerine bu seçkin ritüelin bir parçası olma fırsatını sunuyor.

Keyifli sohbetlerinize eşlik etmek için Lady Astor menüsü sınırsız çay ve kahve servisi ile Mart ayı boyunca kişi başı 90 TL’den sunuluyor.

The St. Regis Istanbul
Mim Kemal Öke Cad. No: 35,
Nişantaşı, İstanbul