Pernod Ricard Türkiye 20. Yılını Görkemli Bir Galayla Kutladı

Pernod Ricard Türkiye 20. Yılını Görkemli Bir Galayla Kutladı

Güncelleme Tarihi: 8 Ekim 2023

‘Keyifli Anların Yaratıcıları’ (Créateurs de Convivialité) mottosuyla 2002 yılından beri sayısız başarıya ve projeye imza atan Pernod Ricard Türkiye, 20. yılına özel olarak düzenlediği görkemli bir gala gerçekleştirdi. İş yaşamı, sanat dünyası, cemiyet hayatı ve yeme içme sektöründen pek çok ünlü ismin katıldığı davette, ünlü sanatçı Gülşen ile birlikte Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars sahne aldı.

Pernod Ricard Türkiye 20. Yılını Görkemli Bir Galayla Kutladı
Soldan Sağa: Selçuk Tümay, Alexandre Ricard, Zümrüt Yezdani Kedik

Kurulduğu günden bu yana ‘Createurs de Convivialité – Keyifli Anların Yaratıcıları’ mottosu ile faaliyet gösteren Pernod Ricard Türkiye, 20.yılını Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleşen özel bir davetle kutladı. Dünya çapında 80’den fazla ülkede faaliyet gösteren Pernod Ricard’ın birçok ülke genel müdürünün katılım gösterdiği gecede, bu davet için özel olarak Türkiye’ye gelen Pernod Ricard CEO’su Alexandre Ricard ve Pernod Ricard EMEA LATAM CEO’su Gilles Bogart da onur konuğu oldu. 

Ünlü İsimler Bir Arada!

Pernod Ricard Türkiye 20. Yılını Görkemli Bir Galayla Kutladı
Ayhan Sicimoğlu

İş dünyasından, yeme içme sektöründen ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü ismin katıldığı Pernod Ricard Türkiye 20.yıl galasında ünlü sanatçı Gülşen ve Türkiye’nin önde gelen perküsyon sanatçılarından Ayhan Sicimoğlu, grubu Latin All Stars ile birlikte sahne aldı. 

Pernod Ricard Türkiye 20. Yılını Görkemli Bir Galayla Kutladı
Gülşen

Leyla Alaton, Michael Harrell, Kaan Sekban, Tolga Karaçelik, Oğul Türkkan, Ömer Kızıl, Onur Umut, Sarp Evliyagil, Caner Erdeniz, Müge Boz, Bedirhan Soral, Nuri Öztaşkın, Moris Kohen, Ralf Tezman, Ayşegül-Ali Ünal, Hakan Ateş, Onur Umut, Sarp Evliyagil, Serda Büyükkoyuncu, Saffet Emre Tonguç, Yasemin-Hasan Bülent Kahraman gibi ünlü isimler de etkinliğe katılan davetliler arasındaydı. 

Soldan Sağa: Bihter Ayyıldız, Oğul Türkkan, Caner Erdeniz, Müge Boz, Michael Harrell, Leyla Alaton
Soldan Sağa: Tolga Karaçelik, Tuğçe Altuğ, Zümrüt Yezdani Kedik, Serda Büyükkoyuncu, Saffet Emre Tonguç

“Keyifli Anların Yaratıcıları…”

Soldan Sağa: Alexandre Ricard, Selçuk Tümay, Evin Tümay, Christian Porta

20.yıl galasında açılış konuşmasını Pernod Ricard Ortadoğu Kuzey Afrika ve Türkiye Genel Müdürü Selçuk Tümay yaptı: 

“Keyifli anların yaratıcıları olarak bu yıl 20.yılımızı kutluyoruz ve tam 20 yıldır aynı tutku ile, tüketicilerimizin eğlenceli anlarının bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Faaliyete başladığımız ilk günden bugüne istikrarlı bir şekilde büyüdük; Türkiye’nin lider ithal alkollü içki şirketi haline geldik, dünya çapında ses getiren başarılara ve liderliklere ulaştık. Ayrıca sorumlu şirket kimliğimizle topluma, çevreye fayda sağlayacak birçok güzel projeye imza attık. Büyük bir tutkuyla inşa ettiğimiz markalarımızın ardında başarılı bir ekibin yoğun emeği var. Nice daha büyük başarılara, öncü projelere ve ilklere…”

Pernod Ricard CEO’su Alexandre Ricard ise şu açıklamalarda bulundu:

“Mutlu yıl dönümleri Pernod Ricard Türkiye! 2002’den bu yana girişimcilik kültürümüzü ve keyifli anların yaratıcısı olma değerlerimizi hayata geçirdiniz. Tüm dünyadaki dostlarımıza ve iş arkadaşlarımıza ilham vermeye devam edin lütfen. Gelecek 20 yıla!”

Pernod Ricard Türkiye’nin büyüme serüvenini muhteşem bir örnek olarak belirten Pernod Ricard EMEA Başkanı ve CEO’su Gilles Bogart’ın açıklamaları ise şu şekildeydi:

“Pernod Ricard Türkiye’nin 20 yıllık büyüme serüveni kadar muhteşem bir örnek daha önce görmedim. Tutku, tutarlılık ve türünün en iyisi denilebilecek ticari uygulamalar bu başarı kokteylinin temel formülü”