chiara ferragniden stil onerileri

Chiara Ferragni ile Güneşe Karşı

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2023

Evlerden çıkmaya başladığımız bu günlerde, en iyi stil arkadaşımız şüphesiz gözlükler olacak. Giyim kuşam konusunda çok sadeleştiğimiz bu dönemde tarzımızı en çarpıcı şekilde yükseltecek güneş gözlüğü trendlerini Sungulss Hut’ın küratörlüğünü yapan Ferragni üzerinde görelim.

Gölge etme….

Vintage bir esintiye sahip, gölgeli camlar, degrade renklerde camlarıyla ten ve saç rengimiz arasında geçişin çok daha yumuşak ve enerjik olmasını sağlayacaktır.

Ray-Ban 3548N

 

Kedi gözü…

Miu Miu 01VS

Siyah kedi gözü çerçeveler 90’lı yılların asi ve enerjik havasını yansıtırken, son derece feminen ve sofistike bir stilin kilit parçası olarak karşımıza çıkıyor.

 

Kaplumbağa Kabuğu Deseni

Prada 01VS
Prada 01VS

Kaplumbağa anlamına gelen tortoise, optik dünyasında kahve tonlarında hareli desenlere verilen isim. Bu desen her zaman güncelliğini korurken, çok iddialı parka parçaları dahi dengelemek için çok doğru bir seçim olacaktır.

 

Şeytan Detaylarda Saklıdır!

Versace 366B

İddialı ve bold bir görünüm için, çarpıcı bir detaya sahip, yalın ve büyük çerçeve yeter de artar.

 

Yüksek Enerji Hattı!

Oakley 9208

Eğer siz de dışarıdaki zamanınızı spor yaparak geçirmeyi tercih edenlerdenseniz, sizi her açıdan güneşten koruyacak bunu yaparken de havalı olmanızı sağlayacak sportif modelleri deneyebilirsiniz.