2021 Netflix Haziran Ayı Programı

2021 Netflix Haziran Ayı Programı

Sevdiğim dizinin yeni sezonu bu ay gelecek mi? Yeni filmler neler? Acaba ne izlesem? Bu soruları kendinize soruyorsanız bu programa göz atabilirsiniz. 2021 Netflix haziran ayı programı hem sevilen dizilerin yeni sezonları hem de yeni yapımlarla geliyor. Bu ay bizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım. 

Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie | 3 Haziran

 

90’lar çocukları ekran başına! Bir dönemin favori çizgi filmi Ay Savaşçısı, iki yeni filmle Netflix ekranlarında! Çocukluk yıllarına dönmek isteyenler ve çizgi film sevenler için yeni görev başlıyor. 

Feel Good | 4 Haziran

Komedyen Mae Martin’in hem yazar hem de oyuncu olarak yer aldığı dizi, 4 Haziran’da ikinci sezonuyla seyirci karşısına çıkıyor. İlk sezonda olduğu gibi yine altı bölümden oluşan ikinci sezon, Mae’nin bağımlılığın yanı sıra hayatındaki yeni gelişmelerle nasıl baş ettiğini anlatıyor.

Sweet Tooth | 4 Haziran

Bir çizgi roman uyarlaması olan Sweet Tooth, yarı insan yarı geyik olan bir çocuğun post apokaliptik dünyada hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Masalsı bir anlatımla iyilerin ve kötülerin mücadelesini konu alan dizi, özellikle çizgi roman tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği yapımlar arasında. 

Gezegenimizin Kritik Eşikleri | 4 Haziran

Orijinal adı Breaking Boundaries: The Science of Our Planet olan belgesel, insanların dünyaya verdiği zararları ve gezegenimizin geride bıraktığı kritik eşikleri konu alıyor. Yüzyıllardır sebep olduğumuz yıkımları ve bunların sonucunu gözler önüne seren yapım, göz ardı ettiğimiz gerçeklerin farkına varmamızı sağlıyor.

Trajik Orman | 9 Haziran

Orijinal adı Selva Trágica olan film, istemediği bir evlilikten kaçarak ormana sığınan ve burada doğaüstü bir yaşama tanık olan bir kızın hikayesini anlatıyor. Venedik Film Festivali’nde yabancı dilde en iyi film ödülünü kazanan yapım, Meksika sinemasını daha yakından tanıma imkanı sunuyor. 

Awake | 9 Haziran

Hiç uyuyamazsanız ne olur? Awake, bu sorunun cevabını veriyor. Bir gece yaşanan gizemli bir olay sonucu insanlar artık uyuyamamaya başlıyor. Sonrasında dünya nasıl bir yer haline geliyor ve neler oluyor öğrenmek istiyorsanız 9 Haziran akşamı bu filmi izleyebilirsiniz. 

Kaykaycı Kız | 11 Haziran

Hindistan’ın kırsal bir bölgesinde yaşayan bir kız, öğretmeni sayesinde kaykaya olan tutkusunu keşfeder. Hayatın zorlukları, toplumun yadırgaması ve onu engellemeye çalışmasına karşın bu tutkusundan vazgeçmez. Umut dolu ve eğlenceli bir film izlemek isteyenler için ideal olan yapım, iyi hissettiren filmler listesine rahatlıkla yerleşeceğe benziyor. 

Lupin | 11 Haziran

Yayınlandığı ilk günlerde trendler listesinde zirvede yer alan Lupin, 11 Haziran’da ikinci kısmıyla seyirci karşısına çıkıyor. Assane ve polis arasındaki kovalamaca bu sefer iyice kızışıyor. Hangi taraf kartlarını doğru oynayacak ve bu raundun galibi kim olacak? 

Headspace: İnteraktif Gevşeme Rehberi | 15 Haziran 

Daha önce uyku ve meditasyon rehberi ile seyirci karşısına çıkan Headspace serisi, bu sefer gevşeme rehberi ile geliyor. Rahatlama veya güzel ve derin bir uykuya ihtiyacınız varsa takvimlerinizi 15 Haziran’a ayarlamayı unutmayın.

Atiye | 17 Haziran

Gizemli olayları Türkiye’deki tarih ile harmanlayan Atiye’nin uzun süredir beklenen 3. sezonu 17 Haziran’da yayına giriyor. Merak duygusunu korumayı başaran yapımcılar, bu sezonda da seyircilere heyecanlı dakikalar yaşatacağa benziyor. 

Elite | 18 Haziran 

İspanyol dizileri benim favorim diyenlerin izleme listesinde yer alan Elite, 4. sezonuyla hayranlarıyla buluşuyor. Zengin çocuklarının gittikleri bir lisede yaşananları konu alan dizi, gençler arasındaki ilişkileri bu sezon daha da karmaşık hale dönüştürecek.

Bir Eksik | 18 Haziran 

Gerçek bir hikayeden uyarlanan Bir Eksik (Fatherhood), eşini kaybeden bir babanın tek başına küçük kızını büyütme hikayesini anlatıyor. Hiç alışık olmadığı birçok zorlukla karşılaşan baba, elinden gelenin en iyisini yapmak için hiç durmadan çabalıyor.

This is Pop | 22 Haziran 

 

8 bölümden oluşan Netflix belgeseli, bir döneme damga vuran isimlerle pop dünyasına mercek tutuyor. Pop nedir sorusuyla yola çıkan yapımcılar, hiç beklemedikleri cevaplarla karşılaşıyor ve müzik dünyasına yön veren bu akımın eğlenceli bir incelemesini sunuyor.

Kimsin Sen? | 23 Haziran

Başarılı ama yalnız bir stand-up komedyeni, başarılı ve nazik bir adamla tanışır. Kısa sürede sevgili olan bu ikili için her şey çok güzel gider. Fakat bir gün Andrea’nın içine bir kurt düşer. Adam gerçek olamayacak kadar iyidir. Peki gerçekten hayatının aşkını mı buldu yoksa sevgilisi bir dolandırıcı mı? 

The A List | 25 Haziran

Yaz kampına giden bir grup gencin birtakım ilginç olaylarla karşılaması ve bunları çözmeye çalışmasını anlatan dizi, 25 Haziran’da 2. sezonuyla ekranlara geliyor. Sizce bu sezon aradıkları cevapları bulabilecekler mi?