Netflix Eylül 2022 Programı

Netflix Eylül 2022 Programına artık sonbahar geliyor… Havalar yavaş yavaş soğumaya başlarken film geceleri de sıklaşacak. Netflix eylül 2022 programı içerisinde yer alan iki yerli yapım ve yepyeni filmlerle bu ayı eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

İşte Netflix’in izleyicileri için hazırladığı programda yer alan yapımlar… 

Love in the Villa | 1 Eylül 

Eylül ayının romantizmi Netflix listelerine de yansıyor. Yazarlık hayatına Grumpy Old Men ile başlayan Mark Steven Johnson’ın yazıp yönettiği Love in the Villa, ayrılık sonrası Verona’ya tatile giden bir kadının hikayesini anlatıyor. Kiraladığı yerin bir yanlışlık sonucu iki rezervasyonu olduğunu öğrenen kadın, tatilini hiç tanımadığı biriyle geçirmek zorunda kalıyor. 

Buy My House | 2 Eylül

Evlere ilgi duyuyorsanız bu program tam size göre. Dört gayrimenkul uzmanı ve Amerika’nın dört bir yanından ev sahipleri buluşuyor, evleri en karlı şekilde satışa çıkarma mücadelesine girişiyor. 

Dated & Related | 2 Eylül

Ruh eşiniz belki de çok uzakta değil! Netflix eylül 2022 programı içerisinde dikkat çeken yapımlardan biri olan Dated & Related ile bekar kardeşler bir villada bir araya geliyor ve birbirlerinin ruh eşlerini arıyor. 

Aşıklar Bayramı | 2 Eylül 

Netflix Türk yapımları arasında eylül ayında bir yenisi daha ekleniyor. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı film, ilk kez tanışan bir baba oğulun dramatik hikayesini anlatıyor. 

Untold: The Race of the Century | 6 Eylül

Netflix spor belgeselleri arasında yer alan Untold: The Race of the Century, Amerika’da gerçekleşen bir yat yarışına mercek tutuyor. 1983 yılında Australia II yatında yaşananlar, motivasyon, kararlılık ve zafere giden yol ile ilham verici bir hikaye izleyiciyi bekliyor. 

The Imperfects | 8 Eylül

Kanada yapımı bilim kurgu serisinde üç arkadaş farkında olmadan bir deneye tâbi tutuluyor. Bu deney sonucunda canavara dönüşen arkadaşlar, kendilerine bunu yapan bilim insanından intikam almak ve bir çare bulmak için kolları sıvıyor.

End of the Road | 9 Eylül

Eşini kaybeden Brenda, ailesiyle birlikte yeni bir hayata başlamak için yola çıkar. Fakat bu sakin yolculukta işler hiç de planlandığı gibi gitmez. Bir cinayet, para dolu bir çanta ve uyuşturucu çetesi üçgeninde tehlikeli bir macera aileyi beklemektedir. 

Terim | 15 Eylül

Ünlü teknik direktör Fatih Terim’in merakla beklenen belgeseli nihayet Netflix eylül 2022 programı ile izleyiciyle buluşuyor. Her zaman medyanın ve başkalarının bakış açısından sunulan olaylar, bu belgesel ile Terim’in gözünden aktarılıyor. 

Do Revenge | 16 Eylül

Maya Hawke ve Camila Mendes’in başrollerini paylaştığı gençlik filmi, iki kızın zorbalara karşı olan mücadelesini anlatıyor. Bir kara komedi türü olan filmde, Game of Thrones’tan tanıdığımız Sophie Turner da yer alıyor. 

Santo | 16 Eylül

Elinizde yalnızca bir isim varken bir kişiyi bulabilir misiniz? İki polis Santo adında bir uyuşturucu baronunu bulmak için yola çıkar. Bu dava her zamankinden zor ve tehlikelidir.

Thai Cave Rescue | 22 Eylül

2018 yılında bir futbol takımı ve koçları bir mağarada mahsur kalır. Onları kurtarmak için girişilen mücadele hiç de kolay değildir. Günler geçer ve 13 kişinin hayatları tehlikeye girer. Bu büyük kurtarma operasyonundan yola çıkarak hazırlanan dizi, heyecanlı ve gergin bir bekleyişin her dakikasını izleyiciye aktarmayı başarıyor. 

Athena | 23 Eylül

Fransız yapımı film, bir çocuğun öldürülmesi ile ayaklanan Athena topluluğunu anlatıyor. Bir savaşın eşiğinde olan topluluğun önünde ise çocuğun ağabeyi bulunuyor. Oldukça sert görüntülere sahip olan film, yaşanan büyük kaos ile heyecanı her zaman zirvede tutuyor. 

Blonde | 28 Eylül

O, dünyanın en güzel ve en beğenilen kadınıydı… Marilyn Monroe’nun hikayesini anlatan film, Joyce Carol Oates’un kitabından uyarlanmış. Bu büyük oyuncuyu ise Ana de Armas canlandırıyor.

Rainbow  | 30 Eylül

Netflix eylül ayı takvimi ile modern çağın Dorothy’si ile tanışmaya hazır mısınız? Oz Büyücüsü’nden esinlenen film, bir kızın yetişkinliğe geçiş serüvenini konu ediyor. 

Kapak Fotoğrafı: Dima Solomin