Netflix Ağustos 2022 Programı

Netflix Ağustos 2022 Programı

Yazın neşesini yansıtan birbirinden eğlenceli içeriklere sahip Netflix ağustos 2022 programı yayınlandı. Farklı kategorilerde yer alan dizi ve filmlere biraz yakından bakmaya ne dersiniz? İşte Netflix ağustos takvimi…

Trainwreck: Woodstock ’99 | 3 Ağustos  

1969 yılında “Barış ve Müzik” temasıyla gerçekleşen Woodstock Festivali, yüzbinlerce kişinin ve ünlü sanatçıların katıldığı bir festivaldi. Fakat 1999 yılında, festivalin 30. yıl dönümünde düzenlenen eğlencede işler hiç de planlandığı gibi gitmedi ve büyük bir kaos yaşandı. Canlı yayınlanan festivalle ilgili hazırlanan mini belgesel, olaya tanık olanların anlatımıyla ağustos ayında Netflix’te olacak. 

The Sandman | 5 Ağustos

Neil Gaiman’ın çizgi romanından uyarlanan fantastik dizi, yıllar sonra yeniden özgürlüğüne kavuşan düşler kralı Morpheus’un hikayesini anlatıyor. Kendisinden çalınan güçleri geri almak için yola çıkan Morpheus’un karşısına hiç beklemediği engeller ve kişiler çıkıyor. 

Locke & Key | 10 Ağustos 

Anahtarlar, kilitli kapılar ve sihirle dolu bir ev… Netflix ağustos 2022 takviminde yer alan ve  fantastik bir dünyanın kapılarını aralayan Locke & Key, final sezonuyla ekranlara geliyor. Anahtarlar ailede mi kalacak yoksa kötü düşmanlarının eline mi geçecek? 

Gönül | 10 Ağustos

Netflix Türk yapımları arasına bir yenisini daha ekliyor. Başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Erkan Kolçak Köstendil’in yer aldığı filmde Sümbül ve Piroz birbirlerine aşık oluyor. Batıl inançlar ve töreler birlikte olmalarını engellese de aşkları bu zorlukların üstesinden gelmelerini sağlıyor. 

13 The Musical | 12 Ağustos 

Evan Goldman 13. yaşına giriyor ve önünde bir Bar Mitzvah töreni var. Fakat bu töreni biraz farklı ve hatta efsanevi hale getirmek istiyor ve unutulmayacak bir partiye dönüştürüyor. Broadway Müzikali’nden uyarlanan yapım, çocuklarla izlenebilecek filmler arasında yer alıyor. 

Day Shift | 12 Ağustos  

Jamie Foxx, Snoop Dogg ve Dave Franco, Gündüz Vardiyası’nda bir arada! Herkes Bud Jablonski’yi sıradan bir temizlik görevlisi olan ve 8 yaşındaki çocuğuna bakan bir baba olarak görür. Fakat aslında o bir vampir avcısıdır. Para için çıktığı bu yolda zorlu engeller onu beklemektedir.

Royalteen | 17 Ağustos  

Norveç yapımı filmde veliaht prens, aslında aileye hiç de uygun olmayan bir kıza aşık olur. Geçmişi skandallarla dolu Lena ile prensin ilişkisi imkansıza yakındır ancak birbirlerinden vazgeçmek istemezler. Sorumlulukları ve duyguları arasında kalan prens, bu zorlu durumun içerisinden çıkmaya çalışır. 

Kleo | 19 Ağustos 

Netflix ağustos 2022 programı içerisinde dikkat çeken bir diğer yapım ise Kleo. Berlin Duvarı yıkılmıştır ve Doğa Almanyalı eski bir casus serbest kalır. Artık tek bir amacı vardır: Ona ihanet edenlerden intikam almak. Durdurulamaz bir azimle yoluna devam eden çılgın ajan, hedefine ulaşmak için ilginç yöntemler dener. 

Echoes | 19 Ağustos  

Leni ve Gina tek yumurta ikizleridir. Fakat ortak bir hayat yaşarlar. Yıllardır birbirlerinin yerine geçen iki kardeşten biri kaybolunca tüm düzenleri bozulur. Netflix ağustos 2022 takvimi içerisinde yer alan psikolojik gerilim türündeki mini dizide heyecan ve merak unsuru hep üst düzeyde devam ediyor.

Me Time | 26 Ağustos 

Eşi ve çocukları olmadan bir hafta geçirmek her erkeğin hayali olarak düşünülür. Fakat parti meraklısı bir arkadaşla çok eğlenceli bir hafta mı olacak yoksa işler kontrolden çıkacak mı? Kevin Hart ve Mark Wahlberg’in başrollerinde yer aldığı film, bize bu sorunun cevabını eğlenceli bir şekilde veriyor.