Gain Üzerinden İzleyebileceğiniz Komedi Programları

Gain Üzerinden İzleyebileceğiniz Komedi Programları

Pandemisiydi, tam kapanmasıydı derken evde gerçekten çok sıkıldık. Yüzümüzün gülmesine çok ihtiyacımız var. Malum, TV’de birkaç program harici hep dram var. Dijital platformlar komedi alanında daha çok seçenek sunuyor. Gain de bu anlamda program stoklamış durumda. Gelin bu programlar neler, birlikte bakalım. 

Oyunlar Holding

Oyunlar Holding Can Bonomo

Müziğiyle, şiiriyle, podcastleriyle, farklı tarzı ile tanıdığımız Can Bonomo ve arkadaşlarının kendi elleriyle hazırladıkları oyunları oynadığı aşırı eğlenceli bir program. Can Bonomo, Can Temiz ve Can Sungur, 24 bölüm boyunca konuklarıyla hem sohbet ediyorlar, hem de oyunlar oynuyorlar. Can Bonomo ve arkadaşlarının mizahını bilenler ve sevenler bu seriyi kaçırmamalı.

Duraktan Durağa

Berk Keklik ile Duraktan Durağa

Metrolarda insanlarla soru-cevap yaparak internette fenomen olan Berk Keklik, bu programında aynı şeyi ünlü konuklarla yapıyor. Berk Keklik’in Kubilay Aka, Ece Seçkin, Ahsen Eroğlu, Hazal Subaşı, Cantuğ “Unlost” Özsoy, Ali İhsan Varol, Oğuzhan Uğur gibi konuk isimlerle yaptığı bu programın konsepti ve havası farklı gelecek. Skeçleri ve metro dekoru ile izlenmeye değer, keyifli bir program.

Tuz Biber

tuz biber stand-up gain

Stand-Up gösterisi severler, farklı isimlerden eğlenceli hikaye dinlemek isteyenler buraya! Deniz Göktaş, Aksel Gürel, Efe Tunçer, Seda Yüz, Engin Türkoğlu, Özge Özel, Caner Omur, Buse Sinem İren, Mustafa Sağır, Çağla Alkan, Caner Dağlı, Ömer Harmankaya gibi bildiğimiz stand-upçılardan farklı isimlerle 12 bölümlük şovlar sizi yer yer güldürecek, yer yer düşündürecek ama en nihayetinde hem farklı isimlerden bambaşka hikayeler duymuş olacaksınız, hem de keyifli vakit geçirmiş olacaksınız. 

Bir Daha Söyle

Bir Daha Söyle programı Gain

Instagram’da Var Böyle Tipler kullanıcı adıyla yıllardır komik içerikler üreten Kıvanç Talu’nun yine ünlü konuklu, eğlenceli bir müzik programı. Çarkıfelek gibi bir çarkı olan programda gelen konuklara bu çarkta denk gelen türde kendi şarkılarını söyletiyor ve ortaya daha önce görmediğimiz türden şarkı söylediği görülen şarkıcıların çok eğlenceli görüntüleri çıkıyor. Şarkısı pop olan bir bakmışsınız şarkısını arabesk şeklinde söylüyor. Başka türde olan çarkta ne çıkarsa yine o türde söylüyor. Nükhet Duru, Ali Güven, Jabbar, Güntaç Özdemir, Gökhan Türkmen, Burak Namoğlu, Şehinşah, Can Bonomo, Gülben Ergen, Kobra Murat gibi isimlerle farklı türden şarkı söyleyen Kıvanç Talu aynı zamanda eğlenceli sohbetlere de imza atıyor. 

Dadanizm

Dadanizm programı gain

Adından da anlaşılacağı üzerine dadanmak üzerine bir program. Bir şeye dadanıp onu gündeminde tutan insanların ilgisini çekebilecek eğlenceli, biraz da magazinsel, çokça genel kültürü geliştirici nitelik taşıyan bir program olan Dadanizm, birçok farklı konuyu ele alıyor. Seden Mestan’ın sunuculuğunu yaptığı program, size bir şeye dadanmanın keyifli olabileceğini gösteriyor. 

Kalt

kalt komedi programı gain

Siz hiç daha önce Dünya Boşanma Şampiyonası, Balkanlar El Pudralama Turnuvası, Bireysel Kötü Hatıraları Hatırlama Turnuvası gibi yarışlar duydunuz mu? Kıtalararası Kompetitif Kamuflaj Grand Prix enteresan isimli bir bölümü olduğu gibi ve Var Olma Mücadelesi gibi bir bölümü de olan Kalt, epey ilginç diyaloglar barındırıyor. Biraz podcast havasında, videolarla desteklenerek durumların değerlendirildiği, üstüne ciddi ciddi tartışıldığı bu komedi programı, absürd denebilecek bir kategoride ve fazlasıyla ilgi çekici.

Yeni Gurmeler

Çocukların yemek tadımı yaptığı ve doğal tepkilerini içeren, şimdilik bir bölümü yayınlanan, devamı beklenen şirin mi şirin komedi programı. Yemekseverlerin ilgisini çekebilecek gibi görünüyor.

Doğu Demirkol 

Stand-upları, oynadığı filmleri ile tanınan komedyen Doğu Demirkol’un 2020’yi gülerek uğurladığı yılbaşı programını arşiv niteliğinde izleyebilirsiniz.