Exxen’de Bizi Neler Bekliyor?

Yurt dışında oldukça popüler olan dijital platformlar, son yıllarda Türkiye’de de sayısını artırmaya başladı. Artık ana akım medya yerine dijital dünya için üretilen içerikler tercih ediliyor. Çünkü artık uzun süren reklam kuşakları yok, istediğin zaman istediğin yerde izleyebiliyorsun ve istediğin zaman bırakıp istediğin zaman devam edebiliyorsun. Hal böyle olunca Televole’den beri medyada eğlencenin ikonik isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı da bu sektöre el attı ve herkesin aklında şu soru belirdi: Acaba Exxen içerikleri ne olacak? 

Gelin bu sorunun cevabına birlikte bakalım. 

YouTube İçerikleri ama YouTube Değil

Yemek yerken izlenebilecek YouTube kanalları listesine bir yenisini daha eklendi. Elbette Exxen bir kanal değil ama YouTube’da en çok izlenen programları bünyesinde toplamış bir platform. Bunun en önemli örneği de Hasan Can Kaya tarafından sunulan Konuşanlar.  

Üstelik yalnızca bu da değil. YouTube ile yıldızı parlayan Zeynep Bastık’ın ünlü konukları ile gerçekleştireceği müzik ziyafeti de artık Exxen’de. 

Batesmotelpro’dan tanıdığımız Volkan Öge de “Kesin Yaşanmıştır” programıyla boy gösterecek. 

Enes Batur, Orkun Işıtmak, Gökhan Çınar (Katarsis) gibi isimler de Ilıcalı’nın yeni platformunda olacak.

Şeref Bey

Exxen’in belki de en iddialı dizilerinden biri Şeref Bey. Haluk Bilginer’in başrolünü oynadığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Onur Ünlü oturuyor. Ali Atay’ın senaryo danışmanlığını yaptığı dizide Ertan Saban, Songül Özden, Şükran Ovalı, Ahmet Rıfat Şungar ve Serhat Kılıç gibi isimleri görmek mümkün. 

Gibi

Okan Bayülgen’in programlarında skeçleri ve absürt metinleri ile hayatımıza giren Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi, bu sefer kalemlerini Exxen için ellerine alıyor. Feyyaz Yiğit’in oyuncu olarak da yer aldığı dizide birbirinden absürt olaylar görecek ve çok güleceğiz. 

TV8 Ekstra

Reytinglerde ciddi bir payı elinde tutan TV8’in alıştığımız programlarının farklı versiyonları da Exxen içerikleri arasında. Masterchef’in çocuklarla çekilen versiyonu Masterchef Junior ve en güçlü isimlerin karşı karşıya geldiği Survivor Cup da Exxen’de yer alacak. 

Kore Televizyonları Türkiye’ye Geliyor

Eğer Kore kültürü ve yapımlarının hayranıysanız ve nasıl izleyeceğinizi bilemiyorsanız sizi Exxen’e alalım. Pretty Ugly, The Inheritors, Giant gibi yayınların yanı sıra K-Pop konseri de bu yeni platformda yer alıyor.

Bizim anladığımız Acun Ilıcalı, kendine “Gençler neler seviyor?” sorusunu sormuş ve aldığı tüm cevapları bu yeni platformda toplamış. Şu an bu yeni sektöre ilk adımını atmış ve eksikleri olsa da televizyonculuktaki başarısı bize Ilıcalı’nın yakın zamanda vazgeçilmez bir dijital platforma sahip olacağını gösteriyor.