Eşsiz Bir Deneyim: Açık Havada Masaj

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2022

Sosyal mesafe kurallarını uygulamaya devam ettiğimiz bu dönemde, tatil birçoğumuz için binlerce soru işaretine yol açıyor. Kalabalık bir ortam düşüncesi sizi de geriyor, öyle değil mi? Rahatlamak, iç dünyanızı yenilemek amacıyla çıkacağınız tatillerin bundan sonra sosyal mesafe kurallarına uygun olması, açık hava alanlarının bolca bulunması herkesin listesinin başında geliyor artık.

Durum böyleyken sizlerle, en huzur verici ve keyifli aktivitelerden birisi olan spa’ların açık havada olanlarını paylaşmak istedik. 

Ritz-Carlton, İstanbul

Ritz-Carlton

Otelin ikinci katında, İstanbul’un eşsiz Boğaz manzarasına karşı bir spa keyfine ne dersiniz? Jakuzileri, havuzu, masaj odaları, güneşlenme alanı ve kendine özel bar alanına sahip bu mekan gün boyu kendinizi iyi hissetmeniz için tüm olanakları barındırıyor. Hem çift olarak hem de ailenizle beraber tercih edebileceğiniz bu özel alanda minik misafirlere özel sürprizler de yer alıyor.

The Spa – Mandarin Oriental, Bodrum

Mandarin Oriental

Ege Denizi manzarasına karşı pek çok büyüleyici spa deneyiminin sunulduğu Mandarin Oriental, Bodrum spa merkezi kişiye özel benzersiz bir deneyim sunuyor. Terapistlerle yapılan görüşme sonrasında bakım seansınıza karar veriyor, açık hava spa kabinlerinden birisine geçebiliyorsunuz. 

Sanda Nature – Hillside Beach Club, Fethiye

Sanda Nature

Doğayla bütünleşmiş dekorasyonu ile Silent Beach’in yanı başından ilerleyerek giriş yapabileceğiniz Hillside Beach Club spa’sı, yeşille mavinin uyumunu gözler önüne seriyor. Yeşilliklerin arasından akan sular gizli bir vahayı andırıyor. Gerçek bir mola ve enerji depolaması için ihtiyacınız olan tüm konfora sahip olabileceğiniz bu alanda, masajınızın üstüne yudumlayacağınız çaylarla anın tadını çıkarabilirsiniz.

Anjana Spa – Rixos Premium, Göcek

Anjana Spa - Rixos Premium

Kendilerini Wellness’ın kalbi olarak tanımlayan, sadece yetişkinlere özel bir otel olan Rixos Premium, Göcek içerisinde yer alan Anjana Spa, bungalovlarda masaj hizmeti sunuyor. Türk kültürüne ait ağırlama ritüellerinin uygulandığı kusursuz hizmetlerle kendinizi şımartırken doğayla kucaklaşabilirsiniz.