Audi ile “Tasarlamanın Bir Yolunu Bul”

Audi ile “Tasarlamanın Bir Yolunu Bul”

Audi Türkiye, “Bir Yolunu Bul” adlı video serisine, Gaziantep’te çekilen “Tasarlamanın Bir Yolunu Bul” isimli yeni videosuyla devam ediyor.

Bir Yolunu Bul video serisinde Audi’nin amacı Türkiye’nin tarihi ve kültürüyle öne çıkan şehirlerini, farklı yaşam tarzları ile buluşturmak.

Artırılmış gerçeklik ve 3D modelleme sanatçısı Ege İşlekel, Tasarlamanın Bir Yolunu Bul filmine  Türkiye’nin ve Gaziantep’in en önemli tarihi ve kültürel varlıklarından olarak bilinen Zeugma Antik Kenti’ndeki Çingene Kızı’nı konuk ediyor. Ege İşlekel’in bu yolculuktaki yoldaşı ise Audi A3 Sedan.

Her Şey Küçük Bir Parçayla Başlar

Audi ile “Tasarlamanın Bir Yolunu Bul”

Tasarlamanın Bir Yolunu Bul filminin baş konuğu Ege İşlekel, her şeyin küçük bir parçayla başlayarak ve bu parçaların bir araya gelmesiyle oluştuğunu düşünüyor:

“Hayatta her şey birbirini tamamlıyor. İnsanlar ve hayaller bir araya geldiğinde büyük değişiklikler oluyor. Devam eden bu akışta neyin eksik olduğunu seviyorum. Aslında bu benim işim.”

Çingene Kızı’nın Bakışındaki Gizem

Audi ile “Tasarlamanın Bir Yolunu Bul”

Bitmemiş bir hikayeyi tamamlama amacıyla yola çıkan İşlekel, Çingene Kızı’nın gizemini şu şekilde yorumluyor:

“İşimde kavramlara farklı bakış açıları yaratmayı seviyorum. Sonra onları serbest bıraktım. İnsanların duygularıyla birleşiyor ve hayal ettiğimden çok farklı bir anlam kazanıyor. Elbette her birimiz dünyaya farklı bir açıdan bakıyoruz. Bu bana bir çelişki gibi gelmiyor. Sadece gizemli. Çingene Kızı Mozaiği’nin bakışı gibi… Onu bu kadar şaşırtan şey neydi? Korkmuş muydu yoksa mutlu muydu? Bu sır asla ortaya çıkmayacak… Ama şimdi şunu anlıyorum; her gülümseme farklıdır, her hüzün sahibine özeldir.” 

Bir Yolunu Bul Serisinin Sıradaki Konukları

Audi ile “Tasarlamanın Bir Yolunu Bul”

Audi, Bir Yolunu Bul video serisinin ilk ürünü olan Kendini Keşfetmenin Bir Yolunu Bul filmiyle başarıyı yakaladıktan sonra farklı alanlardan isimleri konuk ederek yeni atmosferleri tanıtmayı amaçlıyor. Seri, önümüzdeki günlerde piyanist Emir Ersoy, yazar Kemal Kaya, fotoğraf sanatçısı Mustafa Arıkan ve iş insanı İrem Baltepe’nin sıradışı hikayeleriyle devam edecek.

Farklı yaşamanın bir yolunu arayanların mutlaka göz atması gereken serinin ikinci filmine aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.