PlumeMag, Haber Aplikasyonu Bundle’da Yerini Aldı!

PlumeMag, Haber Aplikasyonu Bundle’da Yerini Aldı!

Güncelleme Tarihi: 6 Eylül 2022

PlumeMag, ilgi alanlarınıza göre seçtiğiniz yayıncıları bir araya getirip kişisel bir haber ve içerik akışı oluşturabileceğiniz haber aplikasyonu Bundle’da yerini aldı. Artık sürdürülebilir yaşam trendlerini hayatın her alanına taşıyan PlumeMag içeriklerini Bundle aracılığıyla da okuyabilirsiniz.

Bundle Nedir?

Tamamen yerli geliştirici ekibinin tasarladığı Bundle; Amerika, Fransa, İngiltere ve Almanya gibi ülkelerden de kullanıcılar barındıran, uluslararası bir haber uygulaması. Aplikasyon, kullanıcılarına dünyanın her köşesinden çeşit çeşit yayıncının haberlerine erişim şansı sunuyor. Aynı zamanda Bundle, takip listeleri sayesinde kullanıcılara, içeriklerini görmek istedikleri yayıncıların bulunduğu kişisel bir akış sağlıyor. Bir yandan da önemli son dakika gelişmelerini anlık olarak cihazlara gönderilen bildirimler sayesinde kullanıcılara haber veriyor. 

Bundle, ayrıca döviz ve altın fiyatları, günün en önemli gelişmeleri ve hava durumu gibi günlük bilgileri, günün özeti başlığı altındaki bildirimler vasıtasıyla kullanıcılara iletiyor.

Sayılarla Bundle 

  • Bundle platformunda gündem, yaşam, bilim, teknoloji, finans ve spor gibi 22 farklı kategori bulunuyor. 
  • Bu kategorilerde içerik üreten toplam yayıncı sayısı ise neredeyse 15 bin.
  • Uygulama her gün on binlerce içeriğe yer veriyor.
  • App Store’da Bundle’ın kullanıcı puanı 5 üzerinden 4.6. Play Store’da ise ilk sırada yer alan uygulama, daha önce “En iyi haber uygulaması” seçildi.
  • Bundle; Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca olarak 5 farklı dilde hizmet veriyor.

Tamamen ücretsiz olan Bundle’ı kullanmaya başlamak için App Store ve Google Play’den uygulamayı akıllı cihazınıza indirmeniz yeterli. 

PlumeMag’i Bundle’da Nasıl Takip Ederim?

Bundle’ı cihazınıza indirdikten sonra PlumeMag’i takip etmek için iki farklı yol izleyebilirsiniz. 

Bunlardan ilki, PlumeMag’i uygulamanın Yaşam başlığı altındaki kaynaklardan bulmak. Bu kaynakları tararken kendinize uyacak farklı yayıncılar keşfetmeniz de mümkün. İkincisi ise İçerik Mağazası’ndan PlumeMag’i aratıp takip listesine eklemek. Bu sayede akışınıza düşen PlumeMag içeriklerini okuyabilir, geçmişe yönelik haberlere göz atabilir ve yeni yazılardan bildirimler aracılığıyla haberdar olabilirsiniz.

Bundle ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz bu bağlantı size yardımcı olacaktır. 

PlumeMag’in sürdürülebilirlik ve lifestyle’ı bir araya getiren içeriklerine artık Bundle aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. Bir yandan da fonksiyonel uygulamanın özelliklerini kullanarak kendinize ait bir haber akışı oluşturabilir ve gündemi sıkı sıkıya takip edebilirsiniz. 

Tek yapmanız gereken şey önce uygulamayı indirmek, PlumeMag’i takipçi listesine eklemek ve uygulamanın tadını çıkarmak.