Netflix Nisan 2022 Programı

Netflix Nisan 2022 Programı

Baharla birlikte Netflix de dolu dolu geliyor. Yeni bir aya girerken yeni diziler, filmler ve eski sevilen dizilerin yeni sezonları ekranlarda olacak. Arkadaşlarıyla, hafta sonları veya yemek yerken izleyecek bir şeyler arayanlar için işte Netflix nisan 2022 takvimi… 

Captain Nova | 1 Nisan

Netflix zamanda yolculuk filmlerini seviyor. Geçtiğimiz ay The Adam Project’ten sonra nisan ayında da Kaptan Nova bizi geçmişe götürüyor. İklim değişikliği ve çevre felaketlerinden dünyayı kurtarmak için görevlendirilen Nova, geçmişe giderken bilinmeyen bir nedenle gençleşir. Bu nedenle gittiği yerde kimse tarafından ciddiye alınmaz. Çocuklarla izlenebilecek filmler kategorisinde yer alan yapım, miniklere doğayı korumanın önemini farklı bir yöntemle anlatıyor. 

Battle: Freestyle | 1 Nisan

Bu filmde bol bol dans var! Hip hop dansçısı olan bir grup, katıldıkları yarışmada finale yükselir ve Fransa’ya gider. Fakat büyük gün yaklaşırken ​​Amalie’nin kafası karışır ve hem kendi hem de grubuyla ilgili bir karar vermesi gerekir. 

The Bubble – 1 Nisan 

Bir grup aktör ve aktris, pandemide bir otelde karantinada kalır. Bu sırada oldukça popüler bir filmin devamını çekmeye çalışırlar. Netflix nisan 2022 programında yer alan komedi türündeki The Bubble’ın oldukça absürt olduğunu belirtmek gerek. 

The Last Bus | 1 Nisan

Yapay zekalı korkunç bir makine herkesi yok eder. Sadece bir otobüsle kaçmayı başaran bir grup çocuk hariç. Hayatta başka kalan oldu mu? Çocuklar kurtulabilecek mi? Ve makine onları yakalamayı başaracak mı? Bu soruların cevapları nisan ayında Netflix izleyicileriyle buluşacak!

Remember Me | 1 Nisan

Twilight filminin yıldızı ​​Robert Pattinson bu kez bir dramayla karşımızda. Bir aile trajedisinden sonra babasının yanından ayrılan Tyler, benzer bir acı yaşayan ve onu anlayan Ally ile karşılaşır. 2010 yapımı filmin çıktığı yıl çok konuşulduğunu hatırlatmak isteriz. 

Michela Giraud: The Truth, I Swear! | 6 Nisan

Netflix nisan ayı programında bu kez bir stand up önerisi ile karşınızdayız! Biraz gülmeye ihtiyacınız varsa bu şovu listenize alın. Çünkü Michela Giraud’un kendiyle ve hayatıyla ilgili anlatacak çok şeyi var. Stand-up seviyorsanız İtalyan komedyene bir şans verebilirsiniz. Kim bilir, belki de en sevdiğiniz komedyenlerden biri olur. 

Dirty Lines 1. Sezon | 8 Nisan

80’li yıllarda Hollanda’da bir aile kendi işini kurmaya karar verir. Fakat kendileri için biraz sıra dışı bir iş kolu seçerler ve kendi sohbet hatlarını açarlar. Altı bölümden oluşan ilk sezonda bu yeni işin aileyi nasıl etkilediğini göreceğiz. 

Elite 5. Sezon | 8 Nisan

Her sezon farklı bir gizemin peşinden seyirciyi sürükleyen Elite, 5. sezonuyla ekranlara geliyor. Diğer sezonlarda olduğu gibi 8 bölümden oluşan yeni sezonun hangi konuyu işleyeceği ise şu an tam olarak bilinmiyor. 

Metal Lords | 8 Nisan 

Netflix gençlik filmleri arasında yer alan Metal Lords, grup savaşlarını kazanmak için kendilerini metale adayan iki genci anlatıyor. Fakat yapılan planlar çello çalan bir kız arkadaşlarının dahil olmasıyla bozuluyor. 

Tomorrow | 9 Nisan 

Geçirdiği bir kaza sonucu komaya giren genç bir adam, kendini ölüm meleklerinden oluşan bir grubun içerisinde bulur. Üstelik henüz çevresinde neler olduğunu anlayamadan önemli bir görev üstlenecektir. Farklı ülkelerde farklı tarihlerde yayına girecek olan Netflix Kore dizisi, Türkiye’de 9 Nisan’da izlenebilecek. 

Our Great National Parks | 13 Nisan 

Dünyanın farklı noktalarında birbirinden muhteşem canlıların yaşadığı ulusal parklar var. Peki, bunlar hangileri biliyor muyuz? Netflix nisan 2022 takviminde yer alan belgesel, Barack Obama’nın anlatımıyla bizi bir dünya turuna çıkaracak.

Anatomy of a Scandal | 15 Nisan

Altı bölümden oluşan mini dizi Bir Skandalın Anatomisi, Sarah Vaughan’ın aynı adlı romanından uyarlanmış. Güçlü bir siyasetçi olan James ve eşi, iyi bir hayat sürmektedir. Fakat ortaya çıkan bazı sırlar ve James’e yöneltilen suçlamalar bir anda hayatlarını değiştirecektir. 

Choose or Die | 15 Nisan

Squid Game’in tadı damağımızda kaldı diyorsanız ve Squid Game benzeri diziler arıyorsanız Choose or Die sizin için ideal yapım olabilir! Para kazanmak isteğinde olan iki çocuk, 1980’lerden kalma bir oyunu yeniden başlatır. Fakat bu seçim onları dehşet dolu bir dünyaya sürükler. 

Russian Doll | 20 Nisan

36. yaşına girmek üzere olan ​​Nadia, orta yaş krizine girer. Fakat arkadaşlarının düzenlediği parti ile hayatı beklenmedik bir hal alır. Sürükleyici ve eğlenceli dizi Russian Doll’un 20 Nisan’da başlayacak ikinci sezonunda Nadia’yı acaba neler bekliyor? 

Kapak Fotoğrafı: cottonbro