Netflix haziran 2022 programı

Netflix Haziran 2022 Programı

Güncelleme Tarihi: 1 Haziran 2022

Yeni bir aya giriş yaparken herkesin merak ettiği soru sorulmaya başlandı: Haziran ayında Netflix’te neler var? Sorumuzun cevabı ise hazır! İşte birbirinden güzel yapımlarla Netflix haziran 2022 programı karşınızda….

Borgen: Power & Glory | 2 Haziran 

Danimarka’nın ilk kadın başbakanı olan Birgitte Nyborg’um hikayesini anlatan Borgen dizisinin devamı olan yapım, yepyeni bir hikayeyle geliyor. Nyborg, bu sefer dışişleri bakanı ve dünya çapındaki kriz işlerini oldukça zorlaştıracak. 

Kuş Uçuşu | 3 Haziran 

Netflix Türk yapımları haziran ayında da devam ediyor. Başrollerinde Birce Akalay, Miray Daner, İbrahim Çelikkol, İrem Sak ve Defne Kayalar gibi isimlerin yer aldığı dizi, deneyimli bir haberci ile onun yerinde gözü olan genç bir stajyerin savaşını anlatıyor. Farklı kuşakların farklı taktikleri bu savaşı daha da ilginç ve karmaşık bir hale getirecek. 

The Perfect Mother | 3 Haziran

Kızınız bir cinayet şüphelisi olsaydı ne yapardınız? Elbette onun masum olduğunu kanıtlamak için her şeyi… Julie Gayet’in başrolünde yer aldığı suç dizisi, duygusal ve heyecanlı anları birlikte yaşatacak. 

Baby Fever | 8 Haziran

Eski sevgilisinin spermini kullanarak hamile kalan bir kadın doktor… Fakat bu yapımda bu durumun ne kadar etik olduğunu sorgulamıyoruz. Çünkü doktorumuzun asıl amacı eski sevgilisini geri kazanmak. Sorumuz ise bu süreçte başına neler gelecek ve başarılı olabilecek mi? 

Hustle | 8 Haziran

Netflix haziran 2022 programı bir basketbol hikayesiyle geliyor. Yapımcılığını LeBron James ve Adam Sandler’ın üstlendiği yapım, şanssız bir yetenek avcısının üstün yetenekli bir oyuncuyla karşılaşması ve NBA için Amerika’ya yolculuk etmesini anlatıyor. 

First Kill | 10 Haziran

Vampir serilerini sevenler ekran başına! Genç bir vampir ve ona aşık olan bir vampir avcısının hikayesi First Kill ile karşımıza geliyor. Entrika dolu gençlik dizilerini seviyorsanız bu yeni yapımı kaçırmayın. 

Peaky Blinders 6. Sezon | 10 Haziran 

Peaky Blinders tutkunları uzun süredir bu tarihi bekliyor. Sevilen dizi, 6. sezonuyla 10 Haziran’da ekranlarda. Final sezonunda artık son bir görevi kalan kahramanımız, bize heyecan dolu dakikalar yaşatacak. 

Jennifer Lopez: Halftime | 14 Haziran 

O bir yıldız ve bütün dünyanın gözü onun üzerinde. Peki, hayatı gerçekten göründüğü kadar harika mı? Netflix belgeselleri arasında yer alan yapım, Jennifer Lopez’in yaşadıklarına, mücadelesine ve hayatında karşılaştığı zorluklara değiniyor. 

God’s Favorite Idiot | 15 Haziran

Sıradan bir adam olan Clark’ın hayatı bir anda değişecektir. Çünkü aynı anda hem aşk hem de tanrı onun kapısını çalacak. Artık Clark, tanrının mesajını yaymak ve kötülüklerle savaşmak zorunda olan biri. 

Spiderhead | 17 Haziran

Mahkumları ilaçla ıslah etmek mümkün mü? Son teknoloji bir cezaevinin yöneticisi, insanların duygularını kontrol altına alan bir ilaçla mahkumlar üzerinde deneyler yapmaya başlar. Bu ilaç gerçekten bir mucize mi yoksa korkunç olaylar bizi mi bekliyor? Netflix haziran takvimi içerisinde dikkat çeken bu yapımı kaçırmayın. 

The Umbrella Academy 3. Sezon | 22 Haziran 

Sevilen dizi The Umbrella Academy, yeni sezonuyla ekranlarda olacak. Bu sezon ile günümüze dönen kardeşler, büyük bir sürprizle karşılaşır. Çünkü artık farklı bir zaman çizgisindediler ve başa çıkmaları gereken bir grupla karşı karşıya kalırlar. 

Man vs Bee | 24 Haziran 

Unutulmaz karakter Mr. Bean’e hayat veren Rowan Atkinson, yeni dizisiyle ekranlarda. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizide kahramanımızın mücadele etmesi gereken şey ise küçük bir arı. İşin içine sakarlıklar da eklenince bu mücadele çok komik bir hal alacak. 

La Casa de Papel: Kore | 24 Haziran 

Kore yapımları ilginizi çekiyorsa ve La Casa de Papel’i de bir solukta izlediyseniz, bu ikisini birleşimini de çok seveceksiniz. Kuzey ve Güney Kore birleşmiş ve ortak bir ekonomiye geçmiştir. Fakat bu yeni gelişimden sadece zenginler yararlanmış, halk ise maddi açıdan zor durumdadır. Haklarını almak isteyen bir grup, iki devletin ortak darphanesine girer ve olaylar gelişir.