Birbirinden Güzel Bungalov Tatil Yerleri

Birbirinden Güzel Bungalov Tatil Yerleri

Doğa ile birlikte olmak bize her zaman iyi gelir. Bu birliktelik bazen bir karavan tatili, bazen bir çadır kampı, bazen glamping, bazen de günübirlik bir gezi olarak kendini gösterir. Fakat tüm bunların yanı sıra Türkiye’nin birçok bölgesinden bulunan bungalov tatil yerleri de bize hem huzur, hem eğlence, hem de doğa ile başbaşa olacağımız zamanlar sunar.

Bungalov Tatili Yapabileceğiniz Yerler

Biz de sizin için bir araştırma yaptık ve farklı bölgelerde bungalov tatili yapabileceğiniz yerleri sıraladık.

Koala Bungalow – Olimpos

Birbirinden Güzel Bungalov Tatil Yerleri
Bungalov tatil yerleri: Koala Bungalow

Fotoğraf: Koala Bungalow

Doğa tutkunlarının uğrak yerlerinden biri olan Olimpos’ta yer alan Koala Bungalow, şehirde doğup büyümüş fakat yaşamın aslında başka bir yerde olduğuna inanan insanlar tarafından kurulmuş. Doğayla iç içe ve nar ağaçlarıyla çevrili bungalov evler, size huzur dolu bir tatil vadediyor. Dört farklı oda seçeneği sunan Koala Bungalow, birbirinden güzel yemekleri ile misafirlerine harika bir deneyim yaşatıyor.

Web sitesi: Koala Bungalow

Lukkies Lodge – Antalya

Birbirinden Güzel Bungalov Tatil Yerleri
Bungalov tatil yerleri: Lukkies Lodge

Fotoğraf: Lukkies Lodge 

2014 yılından beri hizmet veren Lukkies Lodge, Çıralı’da yer alıyor. Kuş ve su sesiyle bol oksijenli bir sabaha merhaba demenizi sağlayan Lukkies Lodge, Antalya bungalov tatil yerleri arasında ön plana çıkıyor. Denize oldukça yakın bir mesafede olmasının yanı sıra size aradığınız huzuru da vermesi, unutulmaz bir tatil geçirmenizi garantiliyor.

Web Sitesi: Lukkies Lodge

Ada Bungalov – Rize

Birbirinden Güzel Bungalov Tatil Yerleri
Bungalov tatil yerleri: Ada Bungalov

Fotoğraf: Ada Bungalov 

Bungalov tatil yerleri hep güneyde olacak değil ya… Bu seferki durağımız Karadeniz’de, Fırtına Vadisi’nin kalbinde! Ada Bungalov, Çamlıhemşin ilçe merkezine 5 km uzaklıkta yer alıyor. Burada bulunan dik çatılı bungalovlar, Doğu Karadeniz mimarisine uygun olarak inşa edilmiş. 2012’de temelleri atılan bu tatil yerinde aslında bir tatilden daha fazlası olsun, herkes adasına çekilsin ve düşlerini yeniden kursun isteniyor. Ayrıca dilerseniz tatiliniz sırasında işletme tarafından gerçekleştirilen günübirlik turlara da katılabilirsiniz.

Web Sitesi: Ada Bungalov

Deep Ocean Camping – Muğla

Birbirinden Güzel Bungalov Tatil Yerleri
Bungalov tatil yerleri: Deep Ocean Camping

Fotoğraf: Deep Ocean Camping 

Hem bungalov tatili hem de çadır kamp yeri olarak planlanmış Deep Ocean, Fethiye Kabak mevkiinde yer alıyor. 2013 yılından beri faaliyette olan tesis, yüzme havuzu ve panaromik manzarasıyla kendine hayran bırakıyor. 2-3 kişilik farklı bungalovlarda konaklama seçenekleri sunan Deep Ocean, kamp tutkunlarının da uğrak yerlerinden biri.

Web Sitesi: Deep Ocean Camping

İda Natura Bungalov

Birbirinden Güzel Bungalov Tatil Yerleri
Bungalov tatil yerleri: İda Natura

Fotoğraf: İda Natura

Hem antik dönem efsanelerine konu olan hem de tertemiz havasıyla şifa bulmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Kaz Dağları’nda doğa ile insanları buluşturan bir yer İda Natura. Hasanboğuldu’ya 1.7 km, denize ise 2.5 km uzaklıkta olan tesis, farklı oda seçenekleri ve 12 yaşa kadar olan çocuklar için hayata geçirdikleri indirimlerle ailelerin beğenisini kazanıyor. Ayrıca İda Natura’da bulunan tuz odaları, termal, spa, yoga seansları, bisiklet ve safari turlarıyla dolu dolu bir tatil geçirebilirsiniz.

Olympos Orange Pension

Birbirinden Güzel Bungalov Tatil Yerleri
Bungalov tatil yerleri: Orange Pension

Fotoğraf: Orange Pension 

Kumluca’da bulunan Orange Pension, adını etrafını çeviren portakal ağaçlarından alıyor. Denize sadece 600 metre uzaklıkta yer alan pansiyonda; lezzetli yemeklerin olduğu bir restoran, dinlenmek için hamaklar, eğlenceli sohbetlerin gerçekleştiği bir bar ve internet gibi imkanlar bulunuyor. Ayrıca dilerseniz burada konaklarken mavi tur, batık şehir turu, trekking, kano, rafting ve dalış gibi aktivitelere de katılabilirsiniz.

Web Sitesi: Orange Pensions

Palmira Bungalow – Muğla

Birbirinden Güzel Bungalov Tatil Yerleri
Bungalov tatil yerleri: Palmira Bungalow

Fotoğraf: Palmira Bungalow 

Marmaris Selimiye’de yer alan Palmira Bungalow, yıl içerisinde birçok insanın ziyaret ettiği yerlerden biri. Üstelik doğa dostu mekan, mümkün olduğunca geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak inşa edilmiş ve el yapımı dekorasyon ürünleriyle süslenmiş. Bolca sohbet ve doğa yürüyüşleri için uygun olan tesiste, odalarda televizyon bulunmuyor. Böylece şehir hayatından uzak ve huzur dolu bir tatil geçirmeniz için size tüm imkanlar yaratılıyor.

Web Sitesi: Palmira Bungalow

Kapak Fotoğrafı: Alexander Kaunas