a ne hos kapak

A! Ne Hoş Evde Kal Atölyeleri

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2023

Evde geçirdiğiniz zamana değer katacağınız ve kendi estetik sınırlarınızı keşfedebileceğiniz aktivite mi arıyorsunuz? İşte size müthiş keyifli bir öneri.

Eğer hayallerinizi ya da fikirlerinizi kağıda kalem ile dökemiyorsanız, bırakın kağıt sizin sesiniz olsun. Kalemi bir kenara atın ve kağıtla birinci dereceden flörtün keyfini çıkarın.

Hem çocuklarla hem de kendi başınıza yapabileceğiniz videolardan ilham alarak evinizin farklı yerlerini dekore etmek ya da sevdiklerinize hediye etmek üzere, kağıttan nasıl tasarımlar yapabileceğinizi keşfederken, zamanın nasıl geçtiğine inanamayacaksınız.

Peki bu kimin aklına gelmiş?

Günlük yaşantımızda karşımıza çıkan malzemeleri kullanarak yeni ve farklı nesneler yaratma amacında olan 2 mimar arkadaş, Ayşe Selin Gürel Çubuk ve Yasemin Hacıkura tarafından kuruldu.

Çocukluktan gelen bir içgüdü ya da mimarlık eğitiminden kalan bir alışkanlıkla, kendilerine en yakın hissettikleri malzeme olan kağıtla harikalar yaratıyorlar.

Her daim yanı başlarında olan kağıda hayal güçlerini katıp, hem dokunduğunuzda, hem baktığınızda sizi mutlu edecek tasarımlara hayat veriyorlar.

Heidi’nin kır çiçeklerinden, Van Gogh’un ayçiçeklerine kadar sınırsız çeşidi olan kağıt çiçeklerden bir ömür keyifle bakabileceğiniz buketler, özel günler ve kurumsal firmalar için dekor ve hediyeler tasarlıyorlar. 

A Ne Hoş Ekibi

A! Ne Hoş

Ortaya çıkan her ne olursa; insanların yaklaşıp, deneyimlemesini ve sonucunda da tebessümle “A! Ne Hoş” demelerini istiyorlar. Markanın adı ‘’A! Ne Hoş’’ unda hikayesi bu istek.

Yaklaşık 4 senedir kağıt çiçek buketlerinin online satışını sürdürdükleri www.anehos.com ‘da şu sıralar; salgın sebebiyle, ürün ve hizmetlerini dijital mecraya taşıyarak, illüstrasyon, dijital tebrik & özel gün kartları ve online atölyeler üzerinden devam ettiriyorlar.