1579865481 FidelioX3 1

Philips Fidelio X3 ile Stil ve Konfor

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2021

Olağanüstü tasarım, performans ve rahatlığı birlikte sunan Philips Fidelio X3 kulaklıklar; müzik severler için özel olarak üretiliyor

Geçtiğimiz günlerde Amsterdam’da gerçekleştirilen lansmanda mükemmel ses performansı, konfor ve lüks dizaynı bir arada sunan Fidelio X3 tanıtıldı. 

  • Philips Fidelio X3; yarattığı performans, stil ve konforla müzik uzmanlarına benzersiz bir deneyim sunuyor. 
  • İskoçya menşeili Muirhead deri ve Danimarka menşeili Kvadrat kumaşlarının dahil olduğu Avrupalı uzmanlarca seçilen en kaliteli malzemelerden oluşturulan Fidelio X3 olağan üstü rahatlık sunuyor
  • Fidelio X3 baştan sona en yüksek kalitedeki bileşenlere sahip. Çok katmanlı 50mm sürücüler sayesinde dört dörtlük bir ses kalitesi sağlayan ürün adeta ses cihazları meraklıları için üretildi.  Ayrıca, HRA akredite  hi-resolution performans sunuyor.

Fidelio X3; performans, rahatlık ve tasarımın birleşimi

Fidelio X3; mükemmel ses kalitesi, lüks dizaynı ve kullanım kolaylığı ile uzmanların öne çıkardığı ve Fidelio serisinin amiral gemisi olarak piyasaya çıkan en son modeli.

Çok katmanlı polimer sürücüler ve güçlü neodimyum motor sistemi, Philips Fidelio’nun üstün kaliteli geleneksel bas imzasını tamamlayan uzun doğal yüksek frekans ve hassas mekansal reprodüksiyonuna ayak uyduruyor.

Titreşimleri azaltma amaçlı üretilen yeni iç sırt yapısına sahip çift katmanlı Fidelio X3 hoparlör plakaları, büyüleyici bir müzik deneyimi için kulağın doğal yapısına uygun olarak 15 derecelik açı oluşturuyor.  Philips Sound ayrıca ürünün kalitesiyle eşdeğerdeki lüks görünüm, Avrupalı partnerle gerçekleştirilen işbirlikleri sonucunda seçilen malzemelerle ortaya çıktı.

Hafif ama güçlü koyu saten çerçeve ve siyah Muirhead deriyle kaplı Fidelio X3, en uzun dinleme süresinde bile kalın keçe kafa bandı ve kadife bellek köpüklü kulak pedleriyle eşsiz bir müzik ziyafeti sunuyor.

Fidelio X3’ler 5hz ila 40Khz arasındaki bant genişliğiyle HRA akredite edilimiş yüksek performans seviyelerine ulaşabiliyor. MMCX konektörlerine de sahip olan ürün, ses cihazlarıyla eşsiz bir uyum yakalıyor.

Fidelio X3 sağ ve sol kanallardaki karışıklığı önlemek üzere stereoyu maksimum düzeye taşıyarak ayrı zeminlerde de kullanım özelliğine sahip. Çift bükümlü ve uyumlu bir kablonun da dahil olduğu yüksek çözünürlüklü ses cihazlarına kusursuz bağlantı sağlayan 2,5mm TRRS konektörü eşsiz bir ses deneyimi sunuyor. Kusursuz bir müzik ziyafeti için tasarlanan Fidelio X3; performans, konfor ve stilin birleşimidir.