Netflix Temmuz 2022 Programı

Netflix Temmuz 2022 Programı

Güncelleme Tarihi: 5 Temmuz 2022

Yaz aylarında kendinize bir açık hava sinema keyfi yaşatmak için yaşatmak için yapmanız gerekenler çok basit. Bilgisayarınızı alın ve Netflix temmuz 2022 programı arasından yepyeni bir yapım seçin. Ne seçeceğinizi bilmiyor musunuz? İşte sizin için derlediğimiz Netflix temmuz takvimi…

Stranger Things | 1 Temmuz

Merakla beklenen dizinin 4. sezon 2. kısmı, temmuz ayı ile birlikte seyirciyle buluşuyor. Bu, yalnızca izleyici ile dizinin buluşması değil. Aralarına mesafe girmiş arkadaşlar da yeniden bir araya geliyor. Çünkü büyük bir savaşla karşı karşıyalar… 

Control Z | 6 Temmuz

Produ Ödülleri’nde En İyi Senaryo kategorisinde ödül alan Control Z, günümüzün en önemli konularından biri olan siber zorbalığı konu alıyor. Bir lisede yaşananları ve gençlerin karşılaştıkları zorlukları anlatan yapım, son dönemin en iyi Netflix dizileri arasında gösteriliyor. 

Hello, Goodbye and Everything in Between | 6 Temmuz  

Liseli aşıklar ​​Claire ve Aidan, üniversiteye başlamadan önce dostça ayrılma kararı almışlardır. Beklenen son gelmeden önce son bir randevuya çıkan çift, masalsı bir gece yaşar. Bu gece, onların kararlarını değiştirmelerine yetecek mi? Çift, aşka bir şans daha verecek mi? 

Boo, Bitch | 8 Temmuz  

Temmuz ayında yayınlanacak Netflix mini dizileri arasında yer alan yapım, iki yakın arkadaşın lisedeki son günlerinde biraz eğlenmek istemesiyle başlıyor. Bu eğlence bekledikleri gibi sonuçlanmıyor ve içlerinden biri ölüyor. Fakat bu bir son değil. Artık biri hayalet olan iki arkadaşı yeni maceralar bekliyor. 

​​How to Change Your Mind | 12 Temmuz  

Netflix belgeselleri arasında yer alan yapım, dört farklı uyuşturucu türünü mercek altına alıyor. Bu maddelerin tarihini ve kullanım alanlarını inceleyen belgeselin yapımcılığını ise Oscar ödüllü Alex Gibney üstleniyor. 

D.B. Cooper: Where Are You? | 13 Temmuz  

O bir hava korsanı… 1971 yılında bir uçağa bindi, patlatmakla tehdit etti, fidye olarak 200 bin dolar aldı ve bu parayla birlikte paraşütle uçaktan atladı. Cesedi ise hiçbir zaman bulunamadı. Bu olayı ve arama çalışmalarını anlatan D.B. Cooper: Where Are You?, Amerika tarihinin en gizemli olaylarından birine değiniyor. 

Kung Fu Panda: The Dragon Knight | 14 Temmuz  

Çocukların severek izlediği animasyon Kung Fu Panda, Ejder Şövalye bölümüyle geliyor. Bu sefer Po, itibarını düzeltmek ve dünyayı kurtarmak için bir İngiliz şövalyesiyle yolculuğa çıkıyor. 

Resident Evil: biohazard | 14 Temmuz  

Resident Evil serisi tutkunları için hazırlanan yeni dizi de Netflix temmuz 2022 programı içerisinde. T virüsünün yayılması sonrasında yaşanan kıyamette hayatta kalan Jade Wasker, hem kurtuluşu hem de olayın sorumlularını arıyor. 

The Gray Man | 22 Temmuz  

Bir ajan, CIA’in gizli sırlarını ortaya çıkarır. Bu durum bir meslektaşını rahatsız eder ve ajan hakkında infaz kararı verilir. Böylece küresel çapta bir kovalamaca başlar. Başrolde Ryan Gosling’in yer aldığı filmin her dakikasında heyecan üst düzeyde olacağa benziyor. 

Zeytin Ağacı | 28 Temmuz 

Netflix Türk yapımları arasına bir yenisi daha ekleniyor. Seda Bakan, Tuba Büyüküstün, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Serkan Altunorak, Fırat Tanış ve Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizi, üç yakın arkadaşın bir yolculuk sonrasında hayatlarının tamamen değişmesini anlatıyor.

Uncoupled | 29 Temmuz 

How I Met Your Mother’ın sevilen yıldızı Neil Patrick Harris’in başrolünde yer aldığı Uncoupled, uzun süreli ilişkisi biten bir emlak danışmanını konu alıyor. Artık 40’lı yaşlarında olan Michael, yeniden flört etmeye başlamak ve bu konudaki acemiliğini bir an önce üzerinden atmak zorundadır.