Netflix Mart 2022 Programı

Netflix Mart 2022 Programı

Merakla beklenen Netflix mart 2022 programı açıklandı! Yepyeni dizi, film ve belgesellerin yer aldığı programda, her zevke hitap eden yapımlar var. İşaretlemek için takvimlerinizi hazırladıysanız hemen listemize başlayalım.

Worst Roommate Ever | 1 Mart 

Sessiz, sakin ve tatlı bir kişiyle ev arkadaşı olduğunu sanan insanlar, aslında bir psikopatla yaşadıklarını çok geç anlar. Dört farklı hikayenin anlatıldığı belgesel dizisi, sıradan insanların hayatlarının en kötü deneyimine doğru nasıl adım adım yaklaştıklarını anlatıyor.

Pera Palas’ta Gece Yarısı | 3 Mart 

Netflix mart ayına bir Türk dizisiyle merhaba diyor. Sevilen oyuncu Hazal Kaya’nın başrolde yer aldığı yapımda, bir gece Pera Palas’ta konaklayan karakterimiz aniden kendini 1919 yılında buluyor. Fakat kahramanımızın içinden çıkması gereken tek durum geçmişte takılı kalması değil. Tesadüf eseri öğrendiği suikast planı, onun için işleri biraz daha karmaşık hale getirecek.

The Weekend Away | 3 Mart 

Türkçeye “Kaçamak” adıyla çevrilen film, Sarah Alderson’ın aynı adlı romanından uyarlanmış. Çok yakın iki arkadaş olan Kate ve Beth, Hırvatistan’a tatile gider. Kate, bir sabah uyandığında arkadaşı yoktur ve önceki geceye dair çok az şey hatırlamaktadır. Fakat artık ortada bir ceset vardır ve en büyük şüpheli Kate’dir.

Pieces of Her | 4 Mart

Karin Slaughter’ın çok satan kitabından uyarlanan dizide, annesi ile sade bir hayat yaşayan ve onu çok iyi tanıdığını düşünen Jane, bir gün yaşanan bir olay sonucu aslında annesinin sırlarla dolu olduğunu keşfeder. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

The Andy Warhol Diaries | 9 Mart

Ünlü ressam ve yapımcı Andy Warhol, 1970’lerden öldüğü 1987 yılına kadar düzenli olarak günlük tutar. Yaklaşık 20 bin sayfa olan bu günlüklerden yola çıkarak hazırlanan belgesel, Warhol’un hayatını ve duygularını onun gözünden görebilmemizi sağlayacak.

The Adam Project | 11 Mart

Eğer bilim kurgu, zamanda yolculuk gibi konuları seviyorsanız Netflix 2022 mart takvimi size aradığınız eğlenceyi sunacak gibi görünüyor. Zamanda yolculuk yapan Adam, günümüze yani 2022 yılına geliyor ve kendi küçüklüğüyle iş birliği yaparak geleceği değiştirmeye çalışıyor. Filmin başrollerinde ise Ryan Reynolds, Mark Ruffalo ve Jennifer Garner yer alıyor.

​​Windfall | 18 Mart

Türkçeye “Düşeş” ismiyle çevrilen film, bir milyarderi soymak için boş yazlığına giren hırsız ve kaçamak için yazlığa gelen bir çiftin hikayesini anlatır. Bu talihsiz karşılaşma tüm planları altüst eder ve üçlü bir süreyi evde birlikte geçirmek zorunda kalır.

Black Crab | 18 Mart

 Netflix mart 2022 programı, yine bizi kıyamet sonrasına götürüyor. 6 asker “Kara Yengeç” operasyonu için göreve çıkar ve gizemli bir paketi buz tutmuş denizi geçerek hedefine ulaştırmaya çalışır.

Kapak fotoğrafı: Jonas Leupe