istanbul stand up

İstanbul Stand Up Kulüpleri

Günlük yaşamın stresinden sıyrılıp bambaşka bir dünyaya girmeyi ve kahkaha dolu dakikalar yaşamayı kim istemez ki! Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız ve ‘Biraz gülmek benim de hakkım!’ diyorsanız; şehrin kalbinde, birbirinden eğlenceli ve sürükleyici stand up performansları izleyebileceğiniz İstanbul stand up kulüpleri listemize mutlaka göz atın. Ayrıca, İstanbul’daki en iyi stand up şovlarını görmek için Mutlaka Canlı İzlenmesi Gereken Stand Up Gösterileri yazımıza göz atabilir ve izleyiciler tarafından en çok sevilen stand up içeriklerini inceleyebilirsiniz. İşte İstanbul’daki en iyi stand up kulüpleri ve detaylar…

İstanbul’daki En İyi Stand Up Kulüpleri 

istanbul stand up kulüpleri
Fotoğraf: Teemu R

Gülmekten karnınıza ağrıların gireceği, birbirinden komik stand up şovlarına göz atmaya hazır mısınız? İşte sizler için seçtiğimiz en iyi İstanbul stand up kulüpleri! 

TuzBiber Stand Up 

tuzbiber gösteri

Web Sitesihttps://www.tuzbiberstandup.com/
Instagram@tuzbiberstandup
Biletler İçinTıklayın!

2015 yılından bu yana giderek büyüyen izleyici kitlesi ve komedyen kadrosu ile İstanbul’un en sevilen stand up kulüpleri arasında olan TuzBiber Stand Up, ülkenin birçok yerinde sahne almaya ve izleyenleri güldürmeye devam ediyor. İstanbul’da Aylak Kadıköy, Karga Bar, DasDas gibi çeşitli sahnelerde yer edinen kulübün yoğun stand up programı ile şehrin dört bir yanından kahkaha sesleri yükseliyor! 

Boğaziçi Komedi Kulübü

stand up show

Instagram@bogazicikomedikulubu
Biletler İçinTıklayın!

‘Yeni nesil stand up geceleri’ mottosuyla yola çıkan Boğaziçi Komedi Kulübü, salı akşamları Frog Kadıköy, çarşamba ve pazar akşamları Muaf Kadıköy ve perşembe-cumartesi geceleri Dunia Kadıköy’de yaptığı şovlarla izleyenleri kahkahaya boğmaya devam ediyor.

BKM Mutfak Comedy Club 

bkm stand up
Fotoğraf: Michel Grolet
Beşiktaş AdresSinanpaşa Mah. Has Fırın Cad, Kazan Sk. No:3 Beşiktaş
Kadıköy AdresCaferağa, Kadife Sk. No:27/1 Kadıköy/İstanbul
TelefonBeşiktaş: (0212) 261 59 36

Kadıköy: (0216) 759 52 34

Instagram@bkmmutfakcomedyclub
Biletler İçinTıklayın!

BKM Mutfak Comedy Club, Beşiktaş ve Kadıköy’deki BKM sahnelerinde birbirinden yetenekli komedyenlerin, gülmeye doyamayacağınız şovlarına imza atıyor. İstanbul’un en iyi stand up kulüpleri arasında olan BKM Mutfak Comedy Club, aylık belirlenen yoğun gösteri programıyla gülmek isteyen İstanbulluların ilk tercihlerinden biri!

Komedi Kulüp Nişantaşı

deniz göktaş

AdresHarbiye, Abdi İpekçi Cd. No:30, Şişli/İstanbul
Telefon0533 133 33 92
Instagram@komedikulupnisantasi

Şubat ayında yapılan ilk gösteriyle Nişantaşı’nda seyircilerle buluşan Komedi Kulüp, açıldığı günden bu yana Özge Özel, Bengi-Sarp Apak, Efe Tunçer, Deniz Göktaş, Deniz Alnıtemiz, Emre Günsal gibi İstanbul’un en sevilen komedyenlerinin stand up şovlarına ev sahipliği yaptı. Komedi Kulüp’ün takviminde stand up şovlarının yanı sıra birbirinden şahane konser ve tiyatroyu da deneyimlemek mümkün. Komedi Kulüp’te stand up şov izlemek isterseniz, telefonla rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Istanbul Comedy Club 

komedi club

Instagram@istanbulcomedyclub
Biletler İçinTıklayın!

İngilizce stand up izlemek isteyenler Istanbul Comedy Club’ın etkinliklerini kesinlikle kaçırmasın! Istanbul Comedy Club’ın gösterileri Arsen Lupen, Motto Sahne, Art Stage Collective gibi sahnelerde seyircilerle buluşuyor. Ayrıca Istanbul Comedy Club’da sadece stand up şovları değil, İngilizce doğaçlama komedi oyunları da The Clap: Istanbul Improv aracılığıyla gülmeyi sevenlere sunuluyor. Komedyen Aslı Akbay’ın Tomboy isimli İngilizce stand up şovu da Istanbul Comedy Club sunumuyla izlenebilir.