amantara sifa urunleri

İksir Tadında Şifa Ürünleri

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2022

Mutluluğun iksiri henüz yapılamadı ama 5 duyunuza hitap eden, geleneksel ve doğal formülleri, artizan ruha sahip modern tasarımlarla, kişiye özel iksir tadında sunan ve bir Şifa markası olan Amantara, sizi teninizde başlayıp ve çiçekleri ruhunuzda açacak eşsiz bir deneyime davet ediyor.

Amantara, İstanbul’un yüzyıllarca ev sahipliği yaptığı kültürlerin kaynaşmasından doğan Osmanlı ve Fransız etkisini, lokal değerlerini, tatlarını, kültürünü, “geçmişten gelen geleceğe dokunan”, “kişiye ve her nesile özel” glokal bir felsefe ile yola çıkmış.

Türkiye’nin doğasını özel reçeteler ile birleştiren bir “Şifa” markasıdır.

Amantara her temas noktasında marka kimliğini canlandıran renkleri ve şifa dolu reçeteleri, geleneksel ve doğal formülleri modern tasarımı ile sunuyor.

Özel hissiyatını alan, alternatif tıbba inanan

Şifacı hikayelerinden aldığı lokal ilhamla Amantara, “kişiye ve her nesile özel” hizmet felsefesini, gelenekleri, modern tasarım ve global standartlarla harmanlayarak, Türkiye’nin doğasını özel reçeteler ile birleştiren bir “Şifa” markasıdır.

Istanbul’un yüzyıllarca ev sahipliği yaptığı kültürlerin kaynaşmasından doğan Osmanlı ve Fransız etkisini, lokal değerlerini, tatlarını, kültürünü, “geçmişten gelen geleceğe dokunan”, “kişiye ve her nesile özel” glokal bir felsefe ile

Yaşsız, Kaliteli ve Doğal Yaşam, Geçmiden gelen kültürümüze aşık, gösterişli, sağlığa önem veren, sıradanlıktan uzak, araştıran, dünya gezen, şifaya inanan, “kişiye ve her nesile özel” hissiyatını alan, alternatif tıbba inanan

Şifacı hikayelerinden aldığı lokal ilhamla Amantara, “kişiye ve her nesile özel” hizmet felsefesini, gelenekleri, modern tasarım ve global standartlarla harmanlayarak, Türkiye’nin doğasını özel reçeteler ile birleştiren bir “Şifa” markasıdır.

Doğanın bize sunduğu rengarenk ve besleyici nimetler eşliğinde mükemmel bir cilde AmanTara Nature’s Symphony Body Scrub ile kavuşabilirsiniz. Ölü hücrelerden teninizi arındırmak, pürüzsüz ve bebeksi bir cilde kavuşmak istiyorsanız, yüzlerce yıllık tuz kristalleri ve bileşenlerin özelliğinde hazırlanmış vücut ovması AmanTara ürünlerimizle tanışmanızı öneririz. Etiketinde boya ve koruyucu madde içermediği notunu göreceğiniz AmanTara Nature’s Symphony Body Scrub’larımız yardımıyla yüzünüzdeki gülümsemeyle güneşi yakalayabilir, günün yorgunluğunu, stresini, vücudunuzda biriken statik elektriği rahatlıkla atabilirsiniz.