Bodrum Etkinlik Takvimi ⏐ Eylül 2023

Bodrum Etkinlik Takvimi | Eylül 2023

Eylül Bodrum etkinlik takvimi tüm hızıyla devam ediyor! Sonbaharın gelişi ve havaların yavaş yavaş soğumasıyla şehre dönmeye hazırlanıyor olsak da tatilin son günlerinde keyifle dinlenebilecek konserler, Bodrum tiyatroları ve Bodrum sergileri tatilcileri bekliyor. İşte sizleri yazın hala bitmediğine inandıracak Bodrum eylül açıkhava etkinlikleri!

Eylül 2023 Bodrum Konserleri 

Bodrum Etkinlik Takvimi ⏐ Eylül 2023
Fotoğraf: Dragen Zigic

Eylül 2023 Bodrum konserleri yine sevilen isimlerin sahne performanslarıyla devam ediyor. Yaz boyunca birbirinden ünlü isme ev sahipliği yapan Bodrum, eylül ayında da müzikseverlere unutulmaz dakikalar yaşatacak. İşte bu sezonun sonuna yaklaşırken eylül Bodrum konserleri!

Teoman⏐ 8 Eylül ⏐ Bodrum Antik Tiyatro

Bodrum Etkinlik Takvimi ⏐ Eylül 2023

Biletler için: Buraya tıklayın!

Bodrum konserleri açılışını Teoman’la yapıyoruz. Çok sevilen müzik sanatçısı Teoman, 8 Eylül akşamında Bodrum Antik Tiyatro’da dinleyicilerle buluşacak. Biletler tükenmeden acele edin!

Kürşat Başar ft. Zafer Çebi ft. Zeynep Casalini⏐ 8 Eylül ⏐ Zai Yaşam Bodrum

Bodrum Etkinlik Takvimi ⏐ Eylül 2023

Biletler için: Buraya tıklayın!

Saksafonda Kürşat Başar, piyanoda Zafer Çebi ve vokalde Zeynep Casalini’yi dinleyeceğimiz bu harika Bodrum eylül konseri, 8 Eylül akşamında Zai Yaşam Bodrum’da müzikseverlerle buluşacak.

Kerem Görsev Trio feat. Fatih Erkoç⏐ 9 Eylül ⏐ Zai Yaşam Bodrum 

Bodrum Etkinlik Takvimi ⏐ Eylül 2023

Biletler için: Buraya tıklayın!

Zai Yaşam Bodrum sahnesinde 9 Eylül’de gerçekleşecek olan Kerem Görsev Trio feat. Fatih Erkoç caz konseri, Bodrum eylül konserleri arasında caz müzik sevenler için kaçırılmayacak bir etkinlik olacak! 

Lefteris Stefanopoulos & Didem Kasal⏐ 15 Eylül ⏐ Bodrum Kalesi

Bodrum Etkinlik Takvimi ⏐ Eylül 2023

Bodrum Belediyesi’nin düzenlediği Lefteris Stefanopoulos & Didem Kasal konseri 15 Eylül saat 20.00’de Bodrum Kalesi’nde Bodrum’daki müzikseverlere keyifli bir akşam yaşatacak.

Eylül Ayı Bodrum Tiyatro Gösterileri

Bodrum Etkinlik Takvimi ⏐ Eylül 2023
Fotoğraf: Pixabay

Eylül ayının gelmesiyle büyük şehirlerdeki tiyatro sezonu yavaş yavaş açılmaya başlasa da eylül ayı Bodrum tiyatroları arasından sizler için seçtiklerimiz…

Hasbonkör ⏐ 17 Eylül ⏐Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun Hasbonkör adlı oyunu 17 Eylül akşamı Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak izlenebilir. 

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz ⏐ 20 Eylül ⏐ Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi

Biletler için: Buraya tıklayın!

Aziz Nesin’in ölümsüz eseri Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Metin Zakoğlu’nun yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği interaktif bir yorumuyla sahnede! 20 Eylül akşamı Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde bu eğlenceli komedi oyununa eşlik etmek için biletlerinizi şimdiden almayı unutmayın!

Eylül Ayı Bodrum Sergi Takvimi

Bodrum Etkinlik Takvimi ⏐ Eylül 2023
Fotoğraf: Mali Maeder

Eylül ayı Bodrum sergi takvimi, birbirinden kıymetli sanatçıların görülmeye değer sergilerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. İşte eylül ayında mutlaka görmeniz gereken Bodrum sergileri!

Çınar Şahenk Karikatür Sergisi ⏐ 10 Eylül’e kadar ⏐ Bodrum Belediyesi I. Artemisia Sergi Salonu

Bodrum Etkinlik Takvimi ⏐ Eylül 2023

Çınar Şahenk’in Karikatür Sergisi 1-10 Eylül tarihleri arasında Bodrum Belediyesi I. Artemisia Sergi Salonu’da pazartesi hariç haftanın her günü 12.00-20.00 saatlerinde ziyaret edilebilir. 

Setenay Özbek- Dönüşüm Sergisi ⏐ 2 Ekim’e kadar ⏐ Bodrum Belediyesi Mausolos Sergi Salonu

Setenay Özbek’in Dönüşüm Sergisi 2 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında Bodrum Belediyesi Mausolos Sergi Salonu’nda sanatseverlerin ziyaretine açık olacak. Pazartesi hariç haftanın her günü 12.00-20.00 saatleri arasında görülebilir.

Balkan Naci İslimyeli “Ben” Sanatla 50 Yıl Retrospektif Sergi ⏐ 21 Eylül’e kadar ⏐ Bodrum Belediyesi Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi

Balkan Naci İslimyeli “Ben” Sanatla 50 Yıl Retrospektif Sergi, sanatçının 1972-2022 tarihleri arasındaki çalışmalarına odaklanıyor. Bodrum Belediyesi Şevket Sabancı Kültür ve Sanat Merkezi’nde 21 Eylül’e kadar her gün 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.