Batya Kebudi’den Ruha Dokunan Koleksiyon: 7 Mucize

Batya Kebudi’den Ruha Dokunan Koleksiyon: 7 Mucize

Güncelleme Tarihi: 3 Ocak 2022

Batya Kebudi’nin yaratım dünyasından fırlayıp form bulan koleksiyonu 7 Mucize, pembe altın ve pırlanta ile birlikte bizi farklı evrenlerde eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.  Özgün tavrıyla dikkat çeken tasarımlar, altında yatan yedi mucizenin sırrına erişince daha da anlam kazanıyor.

Mucizelere İnanın…

Özel motiflerin ince detaylarla bezendiği 7 Mucize koleksiyonu, göze olduğu kadar ruha da hitap ediyor. Kebudi, kadim mirastan esinlendiği 7 mucizeyi, yedi farklı sembol ile canlandırıp yeniden hayat veriyor. Bu maceraya başlarken son bir yılda insanların hayatlarında ve ruhlarında meydana gelen değişimden esinleniyor. Bunu yaparken bizlere de renkli ve gizemli dünyasının kapısını aralıyor. Sadeliğin beraberinde zarafeti getirdiği koleksiyon, içerisinde birçok sır barındırıyor.

Batya Kebudi’nin Gözünden 7 Mucize’nin Sırrı

Batya Kebudi 7 Mucize Koleksiyonu

Fotoğraf: Batya Kebudi

Hayatta aradığımız ama aslında içimizde olan 7 mucizeyi Kebudi, yedi tasarımında sembolize ederek anlatıyor. Bizi kuşatan 7 mucizeyi temel alan sırlar tasarımcı tarafından şöyle açıklanıyor:

  • Şifa ve nefes: “Şifanın, sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anlıyoruz.” diyerek şifa ve nefesin önemini vurgulayan Kebudi, nefes almanın bu dünyadaki en önemli şey olduğunu ifade ediyor.
  • Huzur: “Uzun zamandır belirsizlik yaşadığımız bu dönemde huzur en güzel şey.” şeklinde tanımladığı bu kıymetli his için Kebudi hiç de haksız sayılmaz. İnsanın belirsizliklerle dolu hayatında gerçek kurtarıcısı! 
  • Sevgi ve aşk: “Sevginin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladık. Sevdiklerimizle vakit geçirmenin önemini anladık.” diyen Kebudi, “Aşk da güzel şey, yaşamak lazım!” diyerek hem modumuzu hem ışıltımızı yükseltiyor.
  • Sarılmak ve öpmek: Bu mucizeyle alakalı “Sarılmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu, insana oksitosin salgılatan en önemli şey olduğunu anladık.” yorumunu yapan tasarımcı “Sevdiğini öpmek ne kadar güzelmiş!” sözleriyle mucizeyi tamamlıyor. Dokunmanın sevgi ve mutlulukla bağlantısı aşikar. 
  • Neşe ve gülmek: “Gülmek, kahkaha atmak bizim için en değerli şeylerin başında geliyormuş! Biz kahkaha attıkça hayat bize güzellikler sunuyormuş!” cümlesiyle tasarımcı bizce de çok haklı, gülmenin bulaşıcı olduğu kesin. 
  • Güç: “Her şeye karşı güçlü olmak, savaşmak.” şeklinde ifade ettiği bu mucizenin bizi hayata karşı dimdik ayakta tutan en büyük değer olduğunu söylemeden geçmiyor.
  • Özgürlük: “İstediğin zaman istediğin yerde olmak, savaşmak.” olarak açıkladığı mucizenin tanımını “Özgürlük ne kadar değerliymiş, özgürce seyahat etmeyi özlemedik mi?” sözleriyle tamamlayan tasarımcı, hisler kadar özlemlerimizi de öne çıkarıyor.

Batya Kebudi, bu kıymetli koleksiyonda, aradığınız ve ihtiyacınız olan mucizenin küpesine bir anlam atfetmenizi öneriyor. Tek veya çift olarak edinebileceğiniz parçalar sayesinde pırlanta ve altının özel motiflerle bezeli dansında mucizeleri keşfetmek de mümkün.

Not: 7 Mucize koleksiyonuna batyakebudi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.