white bulgari

B.Zero 1 Rock ile Roma Tarihine Yolculuk

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2023

Roma sanatı ve mimarisinin 2700 yıllık geçmişinden ilham alarak köklerini yaşatan Bvlgari, tarihin izlerini B.Zero1 Rock koleksiyonuna taşıyor.

Spiral çizgilerin geometrik desenlerle buluştuğu tasarımlarda, Antik Roma ihtişamını özgün ve yaratıcı bir şekilde karşınızda buluyorsunuz.1884’ten beri uzun süren bu yolculuğunun üçüncü on yılına giren marka, bu koleksiyon ile macerasında yeni bir sayfa açıyor. Roma’nın sunduğu yegâne mirası devralan mücevher markasının ruhu, doğduğu şehir ile bağlarını güçlendirerek zenginleşiyor.

white bulgari koleksiyonu

Seksenlere Saygı Duruşu

Bağımsızlığın ve gücün bu özgürleştirici ifadesi, markanın öncü ruhunun bir yansıması. Seksenli yılların Tubogas kolyesinden ve çıkıntılı detaylarından ilham alan yeni koleksiyon, öz ifadenin ikonik bir simgesi olarak karşınıza çıkıyor.

Orijinal tasarımın kıvrımlı ve spiral hatları, Roma’daki Colosseum’un dairesel formundan esinlenerek yaratılmış ve çıkıntılarındaki farklı geometrik şekiller ile iddialı koleksiyonlar ortaya çıkıyor. Koleksiyon, bağımsızlık, güç ve cesaret mesajı vermek isteyen kadın ve erkeklerin kişiliklerini ve bireyselliklerini tanımlayan tasarımlarla sunuyor. Benzerliklerini ikonik kreasyonlarda yakalayan düşünürler ve Rock sevdalıları, B.zero1 ile yeni nesil üniseks mücevherler sayesinde her zamankinden daha güçlü.

Geçmişin Ruhuna Fütüristik Dokunuşlar

Koleksiyonda, Roma’nın ihtişamını sunan zamansız sarı altın kenarlar, değerli pırlantalarla buluşuyor. Pembe altın versiyonla da iki kenara uygulanan siyah seramik ile koleksiyona fütüristik dokunuşlar ekleniyor. Yanlarında çift Bvlgari logosunun yer aldığı bu versiyon, tasarımın çıkıntılı orta bandını çevreleyen çift dalga ile tamamlanıyor.

İkonik yüzükten doğarak iki versiyonu sunulan kolye uçları ile geometrik zincirler, bilezikler ve küpeler, markanın alışılmışın dışına çıkan tavrını yansıtıyor. Bu tavır ile Bvlgari, mücevherlere yeni bir bakış açısı sunarak farklılaşan ve ödün vermeyen tutumunu ortaya koyuyor.