swatchjames bond yeni koleksiyon

“Swatch”dan Yeni James Bond Koleksiyonu

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2023

SWATCH X 007  — YENİ JAMES BOND KOLEKSİYONU VE LİMİTLİ ÖZEL EDİSYONU İLE TANIŞIN

Swatch, gizli bir görevde! İsviçreli saat markası, /Vo Time to Die adlı en yeni James Bond filminin vizyona giriş tarihi yaklaşırken OO7’den esinlenilen özel bir koleksiyonu lanse ediyor.

Dr. /Vo (1962), On Her Mojesty’s Secret Service (1969), Moonroker (1979), L/cence To KilI (1989), The World 1s Not Enough (1999) ve Cos/no Royole (2OO6) filmlerinin orijinal afişlerinden ve açılış sahnelerinden ilham alan altı parçalık kapsül koleksiyon Şubat sonunda sunulacak.

OO7 koleksiyonundaki yedinci saat ise Swatch ve No Time To Die filminin Kostüm Tasarımcısı Suttirat Anne Larlarb tarafından Swatch’ın favorisi olan Q karakteri için tasarlandı. Q, takip cihazlarından gizli silahlara kadar Bond’un tüm donanımlarının yaratıcısı. No Time to Die filmindeki özel saati, onun fütüristtik inovasyonlara merakı ile geleneği zamansız bir stilde bir araya getiriyor. Tıpkı kendisi gibi özgün ve farklı.

No Time To Die, İngiltere’de ve dünya çapında 2 Nisan 2O2O’de Universal Pictures International ve ABD’de 1O Nisan’da MGM’in United Artists Releasing tarafından dağıtılarak vizyona girecek.