kemal basar no filter konser

Endless Art Taksim, Mart ayında da “Sanat” dolu!

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2023

Çağdaş sanatın tüm disiplinlerinden güncel etkinlikleri her ay bir araya getiren ve şehrin kültür sanat hayatına yön veren Endless Art Taksim, Mart ayında da sanatseverleri yoğun bir programla karşılıyor.

İşte Mart ayı Programı:

Kemal Başar – No Filter Kadından yana şarkılar, Endless Art Taksim Sahnesi’nde!
7 Mart Saat: 22.00
21 Mart Saat: 22.00

Kalan Müzik’ten çıkan “Kemal’in Şarkıları” albümüyle müzik dünyasına giriş yapan oyuncu ve yönetmen Kemal Başar, seyirciyle iç içe verdiği akustik konserlerine Endless Art Taksim’de devam ediyor. Dünya Kadınlar Günü’ne ithafen “Kadından Yana Şarkılar” temalı 80’lerden bugüne bilinen şarkılar ve sanatçının kendi albümünden seçtiği kimi aşk şarkılarından oluşan repertuarı yorumlayacak olan Kemal Başar’a klavye, gitar ve vokalde Savaş Alp Başar, bas gitarda Alp Karlıova, davulda Salih Sönmez eşlik ediyor.

*Biletler Biletix ve Endless Art gişede.

Ses ile Dengelenme / Cenk Sarkuş
19 Mart Saat 19.30

ses ile dengeleme

Tibet Kaselerinin, Gongların şifalı, dengeleyici titreşimleriyle birleştirince derin bir bırakma, gevşeme, özgürleşme, hafifleme deneyimini davet ediyoruz tüm varlığımıza. Bu deneyimi ilk defa uygulama yapacaklar için uygundur.  Ses Terapisinin Faydaları Neler?

 Hücre temelinde dengelenme

 Daha verimli uyku

 Ağrı ve gerginliklerin azalması

 Duygusal karmaşaların azalması

 Odaklanmada ve dengeli düşünmede artış

Kayıt için; 0212 232 80 80

PLATONİK AŞKLAR GECESİ, Anlatı
14 Mart Saat: 20.30

platonik asklar gecesi 1

1950’li yılların Markiz Pastanesi esintilerini taşıyan restoranımızda, peynir ve meyve eşliğindeki şarabınızı yudumlarken; edebiyat tarihinde sükse yaratmış aşkları, aşk mektuplarını, şiirleri, şiirlere konu olan kadınları ve o şiirlerin hikâyelerini dinleyeceksiniz.

Eğlence anlayışınızı tamamen değiştirecek, benzersiz bir etkinlik sizleri bekliyor! Sizin de bir parçası olacağınız, bu doyumsuz sohbeti kaçırmayın!

Kayıt için; 0212 232 80 80

HEALİNG VIBES IN WATER / SU’DA DENGELEYEN TİTREŞİMLER, CENK SARKUŞ
21 Mart Saat: 10.00

healing vibes

Ruh, zihin ve beden her an bir denge arayışında. İnsanın arayıp da bulamadığı bu denge, evrende doğal olarak titreşimle zaten var. Gündelik hayatımızda, şehrin stresi içinde çoğu zaman bedenimizi rahatlatmak çok zor oluyor. Uykuda bile tam olarak rahatlayamıyoruz. Titreşimin bedeni derinlemesine rahatlattığı bilimsel olarak kanıtlandı. Batı bilimi frekansın şifasını yeni yeni keşfediyor ve gittikçe daha fazla hastalığın tedavisinde kullanılıyor.

Sudaki titreşimler, hava yolu ile olan iletişimden beş kat daha hızlıdır. Suyun içinde bedenimizin dengelenmesi çok daha güçlü gerçekleşir. Ses dengelenme de kullandığımız Tibet kâselerini, Gongları ve diğer dengeleyici sesleri Endless Art Taksim’in havuzunda sizin için hazırlanan özel atmosferde ve suyun içerisinde deneyimleyeceksiniz.

Kayıt için; 0212 232 80 80

Dağhan Dönmez ile Bibliyoterapi, Anlatı
18 Mart Saat: 20.00

Kitapların hayatı değiştirdiğine, insan ruhunun şifası olduğuna inanır mısınız? O halde kitaplarla dinginleşeceğiniz, kendinize dair yanıtlar bulacağınız “biliyoterapi” etkinliğimize sizleri mutlaka bekliyoruz. Yazar/Sosyolog Dağhan Dönmez eşliğindeki etkinlikte, Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna kitabından, Victor Frankl’nın İnsanın Anlam Arayışı kitabına kadar bir çok kitaptan söz edilecek, o kitapların vermek istedikleri örtük mesajlar açığa çıkarılacak ve yaşantılarımıza nasıl etki edebileceği pratik edilecektir.

Etkinliğe katılanlardan hayatlarında olumlu etkiler yaratmış, en az bir kitapla bibliyoterapiye katılmaları istenecektir. Kitabın türünde her hangi bir kısıtlama yoktur.

Kayıt için; 0212 232 80 80

Nirakara, Konser
27 Mart Saat: 21.00

Nirakara, etnik müzik ile elektronik sesleri harmanlayan farklı müzisyenlerin, enstrümanların katkıları ile değişen – dönüşen bir etno-electro müzik yolculuğu…

Kayıt için; 0212 232 80 80

Sevdalı Mustafa Kemal, Anlatı
28 Mart Saat: 17.00

Büyük bir dâhiydi o, memleketi kurtaran büyük bir komutan, ancak her şeyden önce bir insandı. Sevdalarıyla, özlemleriyle, aşklarıyla… Bu büyük insanın aşklarının, hiç bilinmeyen yanlarının ve ona tutulan kadınların konuşulacağı gecede, sizi o günlere götürecek – taş plak tadında- şarkılar dinleyecek ve beyaz leblebi eşliğindeki rakınızı, onun şerefine kaldıracaksınız.

Sevdalı Mustafa Kemal etkinliğimize, tüm Mustafa Kemal sevdalılarını bekliyoruz.

Kayıt için; 0212 232 80 80