sevgililer günü hediyesi

Sevgililer Günü Hediyesi İçin Öneriler

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kaldı! Partnerinize Sevgililer Günü hediyesi almak istiyor ve hala ne alacağınızı bilemiyorsanız sizler için şahane bir öneri listesi hazırladık. Sevgi ve bağlılığı kutladığınız bu özel günü unutulmaz kılacak hediye önerilerimizi, cinsiyetler üzerinden belirlenmiş kalıplarla sınırlamamaya özen gösterdik. “Sevgililer Günü kadın partner için önemlidir.” ya da “Kadınlara çiçek alınır.” gibi standart fikirlerin etrafında dönmektense Sevgililer Günü hediyesi için farklı önerilerle, cinsiyetlerden bağımsız fikirler oluşturduk.

Her ne kadar kadınlar için ve erkekler için ayrı listeler versek de partnerinizin ilgi alanları ve yaşam tarzına uygun hediyeyi her iki kategoriden de rahatlıkla seçebilirsiniz. Önemli olan; 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi için sevgilinizin özel olduğunu hissettirebileceğiniz, ince düşünülmüş anlamlı bir hediyeyi seçmek olacaktır. Daha fazla vakit kaybetmeden detaylara göz atalım! 

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

kadınlara hediye
Fotoğraf: Rob Laughter

Kadınlar için Sevgililer Günü hediyeleri listemize göz atmadan önce kendinize sormanız gereken en önemli soru, partnerinizin nelerden keyif aldığı olmalıdır. Sevgilinizin hobilerini ve yaşam tarzını göz ardı etmeden hediye seçmeye çalışmanız, en doğru Sevgililer Günü hediye seçeneğini bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu soruya rahatlıkla cevap verebildiğinizi düşünüyor, her bütçeye uygun önerilerimizle devam ediyoruz. İşte birbirinden güzel Sevgililer Günü hediyeleri! 

Kayak Tatili 

ilginç hediyeler
Fotoğraf: Daniel Frank
 • Bütçe: Yüksek
 • Kimler İçin Uygun? Partnerinizin en sevdiği mevsimi biliyor musunuz? Bu soruya cevabınız kış mevsimiyse ve partneriniz birlikte kayak yapma fikrinden çok hoşlanacağını düşünüyorsanız Sevgililer Günü hediyeniz bir kayak tatili olabilir.

Şubat ayı; kış mevsiminin son günleri, kayak tatili için belki de yılın son ayı… Eğer kayak tutkunu bir partneriniz varsa bu hediye onu çok mutlu edebilir. Tatilde birlikte vakit geçireceğiniz zamanı unutulmaz anılara dönüştürebilir ve şahane bir Sevgililer Günü deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Çanta

sevgiliye hediye
Fotoğraf: Pavel Danilyuk
 • Bütçe: Orta
 • Kimler İçin Uygun? Partneriniz her kombinine özel bir çanta mı seçiyor? Şıklığından ödün vermeyen partneriniz için en doğru hediye tasarımıyla dikkat çeken bir çanta olabilir. 

Çanta hediyesi çok klişe olur diye düşünmeyin! Sevgililer Günü hediyesi için partnerinize elbette ki şık ve özenli tasarımıyla dikkat çeken bir çanta hediye edebilirsiniz. Üstelik sevgilinizin ihtiyaçları doğrultusunda bilgisayar çantası, omuz ve sırt çantaları, clutch gibi birbirinden farklı tarzlar arasında seçim yapabilirsiniz. 

Laptop kılıfları, seyahat ve makyaj çantaları, portföy çantalar ve kartlık gibi çok çeşitli ürünler ve harika tasarımlar için Wouf’a göz atabilirsiniz.

Eğer partneriniz spor şık tasarımlar ve daha sade tonlardan hoşlanıyorsa Kaft çantalara bakmayı unutmayın. 

Çok şık dizaynlarıyla estetik çeşitler sunan Megna Studio çantalarını da çok sevebilirsiniz.

Takı 

kadınlar ne sever
Fotoğraf: Karolina Grabowska
 • Bütçe: Orta-Yüksek
 • Kimler İçin Uygun? Eğer partneriniz takı takmaktan hoşlanıyorsa hiç vakit kaybetmeden şık bir takı hediyesi alabilirsiniz!

Kolyeler, küpeler, bileklikler… Çokça alternatif ve model arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız partnerinize ‘sizi’ hatırlatacak bir model seçmeye özen gösterebilirsiniz. Böylece hediyenizin manevi değerini daha da artırmış ve aranızdaki özel bağı şık bir hediyeyle somutlaştırmış olursunuz. 

Birbirinden iddialı modelleriyle Reis’in tasarımlarını çok seveceksiniz.

Daha uygun bütçeli ve şahane tasarımlar için Juju Mood’a da göz atmayı unutmayın.

Saç Şekillendirici

kadın bakım hediye
Fotoğraf: Nataliya Vaitkevich
 • Bütçe: Yüksek
 • Kimler İçin Uygun? Sevgililer Günü hediyesi için kullanışlı bir seçim mi yapmak istiyorsunuz? Farklı saç modellerini denemek isteyen partneriniz için saç şekillendirici ürünler harika bir Sevgililer Günü hediyesi olabilir. 

Sevgililer Günü hediyesi seçerken partnerinizin nelerden hoşlandığını düşünmeniz gerektiğini söylemiştik. Partneriniz saçlarını farklı tarzlarda kullanmaktan hoşlanıyor ve şekillendirmeye sık sık vakit harcıyorsa bu hediye çok kullanışlı olabilir. Dyson’ın yüksek ısı olmadan saçları şekillendiren teknolojisi ile partnerinizin saçlarının ısı kaynaklı zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Böylece Sevgililer Günü hediyeniz, onun iyiliğini ne kadar düşündüğünüzün de şahane bir göstergesi olabilir. 

Fotoğraf Makinesi 

sevgili için farklı hediye
Fotoğraf: Israelzin Oliveira
 • Bütçe: Orta
 • Kimler İçin Uygun? Telefonlar fotoğraf çekmek için hepimizin ilk tercihi olsa da profesyonel makinelerin yerini asla tutamaz. Fotoğraf çekmek ve anılarını biriktirmekten keyif alan partneriniz için fotoğraf makinesinden başka bir Sevgililer Günü hediyesi düşünemiyoruz! 

Partnerinizle paylaşmaya doyamadığınız anları daha çok fotoğrafla biriktirmek istemez misiniz? 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi için alacağınız bir fotoğraf makinesi ile sevgilinize onunla olan anlarınıza ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Fotoğraf çekmekten keyif alan bir partneriniz varsa bu hediye çok hoşuna gidebilir! 

Analog makineler için Eminönü’ndeki pasajları veya Feriköy Antika Pazarı’nı ziyaret edebilir ya da Instax modelleri için buraya tıklayabilirsiniz. 

Kahve Makinesi 

sevgili ev hediyesi
Fotoğraf: Vlada Karpovich
 • Bütçe: Orta
 • Kimler İçin Uygun? Sabah gözlerini açar açmaz aklına kahveden başka bir şey gelmeyen bir partneriniz varsa bu Sevgililer Günü hediyesi tam size göre! Kahve tutkunu partneriniz için en doğru hediye her zaman kullanabileceği bir kahve makinesi olacaktır. 

Kahve makineleri, pratikliğiyle hem hayatlarımızı kolaylaştırıyor hem de dışarıda içtiğimiz kahve lezzetini evlerimizin içine kadar getiriyor. Sevgilinizin bir kahve makinesine ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, sevdiği kahveleri ve lezzetleri de göz önünde bulundurarak en uygun modelleri bulabilirsiniz.

Darüşşafaka Sevgi Günü Sertifikası

sevgililer günü bağış
Fotoğraf: Cottonbro Studio
 • Bütçe: Ekonomik
 • Kimler İçin Uygun? Partneriniz başkalarının mutluluğu ile mutlu olabilen, mutluluğun paylaştıkça çoğaldığını düşünen biriyse Darüşşafaka Sevgi Günü Sertifikası, Sevgililer Günü hediyesi için en doğru seçim olacaktır.

Yukarıda listelediğimiz Sevgililer Günü hediye seçenekleri arasından maddiyata dayalı hediyelerden hoşlanmadıysanız ve manevi değeri yüksek, anlamlı bir hediye arıyorsanız Darüşşafaka Cemiyeti’nin 14 Şubat Sevgi Günü temalı bağış sertifikalarına göz atabilirsiniz. Böylece siz partnerinizle 14 Şubat’ta sevgi ve bağlılığınızı kutlarken başkalarını da mutluluğunuza ortak edebilir ve onların hayallerinin de gerçekleşmesi için bir katkı sağlayabilirsiniz. 

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

erkekler için hediye önerisi
Fotoğraf: Kira auf der Heide

Sevgililer Günü hediyesi erkek için nasıl daha anlamlı hale gelebilir diye düşünüyorsanız partnerinizin hobilerini ve yapmaktan keyif aldığı şeyleri aklınıza getirebilirsiniz. Böylece Sevgililer Günü sürprizleri için hediye seçiminde oldukça kolaylık yaşayabilirsiniz. İşte sizlere ilham olacak önerilerimizle erkekler için Sevgililer Günü hediyeleri! 

Fotoğraf Albümü 

romantik hediye
Fotoğraf: George Milton
 • Bütçe: Ekonomik
 • Kimler İçin Uygun? Partneriniz hatıralara önem veriyor ve manevi değeri yüksek hediyelerden hoşlanıyorsa, anılarınızı biriktirdiğiniz bir fotoğraf albümü harika bir hediye olabilir.

Bu sene 14 Şubat Sevgililer Günü hediyenizi manevi anlamı olan bir fotoğraf albümü hazırlayarak oluşturmak ister misiniz? Birlikte biriktirdiğiniz hatıraları bir araya getirip paylaştığınız anların fotoğraflarını tek bir albümde toplayarak partnerinize hediye edebilirsiniz. Hem el emeğinizi hem vaktinizi de harcayacağınız bu hediye partnerinize olan sevginizi göstermenin çok hoş bir yolu olacak. Sosyopix’e göz atarak ilham verici fikirler bulabilir, fotoğraflarınızı istediğiniz boyut ve yazılarla baskı alabilirsiniz. 

Figür

sevimli hediye
Fotoğraf: Erik Mclean
 • Bütçe: Yüksek 
 • Kimler İçin Uygun? Çizgi roman severler için figürden daha iyi bir hediye düşünülemez! Partnerinizin figür koleksiyonundaki eksik parçaları Sevgililer Günü hediyesi olarak alabilirsiniz. Eminiz ki partneriniz bu hediyeye bayılacak…

Marvel evreni, Star Wars, Harry Potter ve daha niceleri… Partnerinizin figür koleksiyonuna yeni kahramanlar eklemek isterseniz; sevdiği sinema, oyun, anime veya çizgi roman efsanelerinin en büyülü aksiyon figürlerini The Dreamers Figure’de bulabilirsiniz. 

Spor Ayakkabı

erkek kullanışlı hediye
Fotoğraf: Pavel Danilyuk
 • Bütçe: Yüksek
 • Kimler İçin Uygun? Spor tutkunu partneriniz için en kullanışlı hediye, yaptığı spora uygun bir spor ayakkabı olacaktır. 

14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi için spor tutkunu bir partneriniz varsa ayakkabı hediye etmek ister misiniz? Farklı tarzlar, renkler ve seçeneklerle sevgiliniz için en uygun ayakkabıyı bulabilir, spor hayatı için anlamlı bir destekte bulunabilirsiniz. 

Konser Bileti

sevgililer günü etkinlik
Fotoğraf: Thibault Trillet
 • Bütçe: Orta
 • Kimler için uygun? Kim müzik dinlemekten hoşlanmaz ki? Eğer partnerinizin en çok sevdiği müzisyen veya grubun yakın zamanda konseri varsa bu fırsatı sakın kaçırmayın!

14 Şubat Sevgililer Günü’nü, eğlence dolu bir konser ve sahne şovuyla kutlamak isterseniz, partnerinize en sevdiği müzisyen veya müzik grubunun konser biletlerini hediye edebilirsiniz. Hem Sevgililer Günü için harika bir etkinlik hem de beraber geçireceğiniz kaliteli bir akşam ile 14 Şubat’ı kutlayabilir, sanatçıların şarkılarına eşlik ederken birbirinize olan sevginizi bir kere daha dile getirebilirsiniz. 

Tasarım Tişörtler 

erkek cool hediye
Fotoğraf: Francesco Paggiaro
 • Bütçe: Ekonomik
 • Kimler İçin Uygun? Özgün giyinmeyi seven ve aldığı her kıyafete özenen partneriniz için tasarım tişörtler en doğru hediye olabilir.

Kendine has tasarımlardan hoşlanan ve giyim tarzına özen gösteren bir erkek arkadaşınız varsa tasarım tişörtlere göz atmayı unutmayın. Sevgililer Günü için özel ve anlamlı bir hediye arıyorsanız, hikayesi olan özgün tasarımlarıyla partnerinizin en çok seveceği tişörtleri Kaft’ta bulabilirsiniz.

Forma

erkek spor hediye
Fotoğraf: Tembela Bohle
 • Bütçe: Orta-Yüksek
 • Kimler İçin Uygun? Fanatik spor taraftarı partnerinize Sevgililer Günü hediyesi olarak tuttuğu takımın lisanslı ürünleri alabilirsiniz. Eminiz ki partneriniz buna çok sevinecek! 

Koyu taraftarlar için en anlamlı hediye tuttuğu takıma dair bir eşya, atkı, forma ya da aksesuar olabilir. Eğer partneriniz takımını desteklemek için sıklıkla maç izlemeye gidiyorsa alabileceğiniz en güzel Sevgililer Günü hediyesi takımının lisanslı ürünleri olacaktır. 

Ekran Gözlüğü

kullanışlı hediye
Fotoğraf: Shane Aldendorff

Bütçe: Orta

Kimler İçin Uygun? Bilgisayar başında uzun saatler vakit geçirmek zorunda kalan bir erkek arkadaşınız mı var? Sevgililer Günü hediyesi olarak kullanışlı bir şey arıyorsanız ekran gözlükleri sizin için en doğru tercih! 

Son önerimiz ise partnerinin sağlığını kendi sağlığı kadar düşünenler için… Sevgilinizin uzun süre boyunca bilgisayara bakmak zorunda olduğu bir mesleği varsa onu ekrandan yansıyan mavi ışıklardan koruyacak bir gözlüğe ihtiyacı var demektir. Yorgunluğu önleyen ve daha rahat bir görüş avantajı sağlayan ekran gözlükleri için Izipizi, Meller ve Manebi gözlüklere bakabilir, 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi için partnerinize en çok yakışacağını düşündüğünüz modeli seçebilirsiniz. 

Kapak Fotoğraf: Loe Moshkovska