Mutlaka İzlemeniz Gereken Gain İçerikleri - 2023

Mutlaka İzlemeniz Gereken Gain İçerikleri – 2023

Kış aylarında yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri evde keyifle bir şeyler izlemek. Dijital platformlara günden güne eklenen içerikler sayesinde izleme listelerimiz bir hayli kalabalıklaştı. Yayın hayatında ikinci yılını deviren Gain, birbirinden başarılı içerikleri ile kesinlikle en çok tercih ettiğimiz platformlar arasına. Gain’de bu sezon neler var, beraber göz atalım.

En iyi Gain Dizileri

Mutlaka İzlemeniz Gereken Gain İçerikleri - 2023

Gain birbirinden güzel belgeselleri, yepyeni dizileri ve eğlenceli programları ile bu sezon da dopdolu! “Gain’de neler izlenir?” diyorsanız bu liste tam size göre!

Ayak İşleri

Caner Özyurtlu ve Volkan Öge’nin kaleme aldığı, Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar’ın başrollerini paylaşığı Ayak İşleri üçüncü sezonu ile Gain’de! Aksiyon ve maceraya doyamayacağınız dizide, politik doğrucu Evren ve iş bitirici Vedat’ın görev başındaki felsefi diyalogları izlenmeye değer. Dizi, her pazar günü yeni bölümleriyle izleyicisiyle buluşuyor.

Cezailer

Yiğit Özşener, Rıza Kocaoğlu, Hayal Köseoğlu, Şerif Erol ve daha birçok başarılı ismi oyuncu kadrosunda bulunduran dizi ilk sezonu ile izleyenlerle buluştu. Dizi, Amerikalı psikiyatr Rosenhan’ın deneyini tekrar etmek isteyen bir Türk psikiyatrın bir akıl hastanesine girmesiyle orada yaşadıklarını konu alıyor.

Etkileyici

Popüler bir influencer olan Leyla’nın çok konuşulan hayatını konu alan dizi, bize sosyal medyada severek takip ettiğimiz isimlerin kamera arkası hallerini de görmemiz için bir fırsat veriyor.

Aslında Özgürsün

Başrollerini Deniz Çakır ve Bade İşçil’in paylaştığı dizi, gazeteci ve yazar Duygu Asena’nın aynı isimli romanından uyarlandı. Kırklı yaşlarında iki kadının hayatının anlatıldığı Aslında Özgürsün’ü, ilk sezonu ile Gain’de izleyebilirsiniz. 

En iyi Gain Belgeselleri

Mutlaka İzlemeniz Gereken Gain İçerikleri - 2023

Belgesel sevenler buraya! Gain’de herkesin ilgi alanına uygun belgeseller var.

Şokopop

 
Tarkan, Hülya Avşar, Banu Alkan… Şokopop en çok konuşulan sanatçıların şöhrete giden yolda yaşadıklarını anlattığı belgesel serileri ile izleyenleri geçmişe götürüyor. Bu zaman yolculuğu fırsatını sakın kaçırmayın!

K-Pop Türkiye

Son dönemlere damgasını vuran K-pop’un, Türkiye’deki yansımalarına yakından bakmak ister misiniz? Türkiye’deki hayran kitleleri, dans grupları, fenomenleri ve çok daha fazlası K-pop Belgeseli’nde! 

Hiç Bilmiyordum

Arşivlerden daha önce bilmediğimiz bilgileri çıkaran bu belgesel, üç sezonu boyunca incelediği konular ile izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. 

En İyi Gain Programları

Mutlaka İzlemeniz Gereken Gain İçerikleri - 2023

Gain’deki birbirinden farklı içerikler arasından en sevdiğimiz programları listeledik… İşte en iyi Gain programları!

Dayı Şov

Dayı Şov, birbirinden ünlü konuklar ve Nazmi Sinan Mıhçı’nın hayat verdiği ‘Dayı’ isimli kukla karakter ile televizyon ekranlarında görmeye hasret kaldığımız talk show konseptini hiç aratmıyor. İkinci sezon bölümleri de yayınlanmaya başlayan Dayı Şov, izleyicisine eğlenceli dakikalar ve keyifli sohbetler vadediyor.

TuzBiber 

Yeni sezonunda Mustafa Sağır, Emre Günsal, Tuna Kalınsaz gibi birbirinden komik isimlerin yer aldığı TuzBiber; kahkahaya doyamayacağınız bölümleriyle Gain’de! Stand-up sevenler bu şovları sakın kaçırmasın! 

Mirgün Cabas ile Yeni Dünya 

Mirgün Cabas iş dünyasının önde gelen isimleri ile gelecekte bizi bekleyenler üzerine sohbet ediyor. Dijital dönüşüm, sürdürülebilirlik gibi kavramları ele aldıkları bu sohbet, iş hayatını önümüzdeki senelerde nasıl değişimlerin beklediğini yorumluyor.