Lezzet ve Eğlencenin Buluşma Noktası: 16 Roof

Lezzet ve Eğlencenin Buluşma Noktası: 16 Roof

Swissôtel Hotels & Resorts, yaza yeni restoran ve bar konseptli 16 Roof ile “merhaba” diyor! Harikulade bir manzara eşliğinde lezzet ve eğlencenin yeni buluşma noktası olan 16 Roof, kaliteli bir hafta sonu geçirmek isteyen misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 

Swissôtel The Bosphorus kalitesini tam anlamıyla yansıtan 16 Roof, her gün 17.00 – 02.00 arasında hizmete açık. 

Lezzet ve Eğlencenin Buluşma Noktası: 16 Roof

16 Roof, misafirlerini eğlenceye de doyuruyor! İstanbul gecelerinin aranan ismi DJ Ollie, mekandaki leziz bir akşam yemeğine sizinle eşlik edecek. Üstelik eğlence yalnızca tek bir isimle sınırlı değil. Cielo, Tal Barahya, David Şaboy, Efe Kantel, Furkan Çavuçko ve Doruk Can gibi DJ’ler, 16 Roof misafirlerini bekliyor. Ayrıca mekanda pazar günlerine özel olarak düzenlenen R&B geceleri de düzenleniyor.

Lezzet ve Eğlencenin Buluşma Noktası: 16 Roof

16 Roof’un mutfak kısmında ise ünlü şef Tolga Mireli, Avrupa’da ve diğer ülkelerde edindiği tecrübeleri Asya ve Türk mutfağının dokunuşlarıyla harmanlayarak sizlere unutulmaz bir yemek deneyimi sunacak. Mısırın dört farklı halinin bir arada kullanıldığı, enginar ve bıldırcın yumurtasıyla lezzeti arşa çıkarılan “Mısır Çorbası” en iyi başlangıçlardan biri. Vanilya ve kakule ile lezzetlendirilmiş “Yedikule Rokfor Salatası” ise kısa sürede sizi 16 Roof’un müdavimi yapabilir. Görselliğe ile öne çıkan ve patlıcana uygulanan özel bir lezzetlendirme yöntemiyle hazırlanan “Deniz Tarağı” ve çeşitli deniz ürünleri, kaburgalı ravioli, vegan tagliatelle ile öne çıkan el yapımı makarnalar, frig buğdayı ile yorumlanan Türk mutfağının eşsiz yemeklerinden “Kuzu Küşleme” deneyimi ise şef Tolga Mireli’nin elinden çıkan diğer harikalar arasında yer alıyor.

Instagram: @16roof

Adres: Vişnezade Mahallesi, Acısu Sokak, No:19, 34357 Maçka Beşiktaş/İstanbul

Çalışma Saatleri: 17.00-02.00

Rezervasyon: 0549 326 11 12 / restaurantreservation.istanbul@swissotel.com