Richard Sandoval ileEşsiz Bir Gastronomi Deneyimi

Eşsiz Bir Gastronomi Deneyimi

Güncelleme Tarihi: 2 Mart 2021

Dünyaca pek çok ödüle sahip ünlü şef Richard Sandoval Latin Amerika lezzetlerini kendine has yorumuyla sunduğu ikonik restoranı Toro Latin Gastrobar’ın Türkiye’deki ilk şubesini Sarıyer’de açtı.

Japonca’daki ton balığı ve İspanyolca’daki boğa sözcüklerinden yaratılmış bir kelime oyunundan adını alan Toro Latin GastroBar, Sarıyer’deki Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da açılıyor. Dünyaca ünlü ödüllü şef Richard Sandoval’ın Meksika kökenlerinden ilham aldığı Toro Latin GastroBar, Meksika, Peru, Brezilya Arjantin ve Asya tatlarını içeren özel lezzetleri İstanbul’a taşıyor. 

Güney Amerikanın neşeli yemek kültürünü tanıtmayı amaçlayan mekan, bölgeye özgü paylaşımlık yemekler ve egzotik tatlarla lezzet tutkunlarına bir Latin & Asya mutfağı şöleni yaşatacak.

Şık dekorasyonu ve lezzetli menüsü ile şehre yepyeni bir hava getiren Toro Latin GastroBar’da hem göze hem de damaklara hitap edilirken yetenekli barmenler, hazırladıkları özel karışımlar ile misafirleri egzotik kokteylleri deneyimlemeye davet ediyor. 

Toro Latin Gastro Bar by Chef Richard Sandoval, her gün 19:00 – 23:00 saatleri arasında akşam yemeği servisi verirken, bar bölümü ise 15:00 ile gece 01:00 arasında hizmet verecek.