En İyi Bein Connect Dizileri

En İyi TOD TV Dizileri | 2023

Acaba ne izlesem sorusunu sürekli kendimize soruyor ve yeni çıkacak dizileri merakla bekliyoruz. Fakat tüm dijital mecralar arasında çok da rağbet görmeyen, belki de biraz unutulan bir yer var: TOD TV. Kısa bir süre önceye kadar Bein Connect olarak hayatımızda olan fakat yaptığı iş birliği ile isim değişikliğine giden platform, bu değişiklikle içeriklerini de güncelledi. Birçok ödüllü yapımı da bünyesinde bulunduran ve keyifli vakit geçirebileceğiniz platform, güçlü rakiplerinin karşısında yükselen bir ivme yakaladı. Biz de sizin için en iyi TOD TV dizileri listesi hazırladık. 

İşte TOD TV üzerinden izleyebileceğiniz yapımlar ya da eski adıyla en iyi Bein Connect dizileri…

Game of Thrones | IMDB: 9.2

2023 en iyi TOD TV dizileri listemize kimileri için gelmiş geçmiş en iyi yapımla başlıyoruz. George R. R. Martin tarafından yaratılan bir dünyada geçen Game of Thrones, farklı ailelerin Westeros’ta yer alan taht üzerinde hakimiyet kurma çabasını anlatıyor. Her bir karakteri ve diyalogu özenle oluşturulan yapımda hırs ve entrikanın her türüyle karşılaşmak mümkün. İyi ve kötünün iç içe geçtiği, mistik ögelerin bulunduğu dizi, tekrar tekrar izlenebilecek yapımlardan biri olma özelliği de taşıyor. 

House of the Dragon | IMDB: 8.5 

Game of Thrones’ta en fazla öne çıkan ailelerden biri şüphesiz Targaryenlar. Tahtın gerçek sahibi olduğunu iddia eden ve zamanında Westeros’ta hüküm süren bu aile, nasıl oldu da tüm üyelerini kaybetti? Bir dönem göklerden eksilmeyen ejderhalar nasıl yok oldu? Büyük savaş ve deli kral döneminde neler yaşandı? Tüm bunları merak edenler için hazırlanan House of the Dragon, bize Targaryen ailesinin geçmişini anlatıyor. 

Dexter | IMDB: 8.7 

O, televizyon tarihinin en sevilen seri katili. Gündüzleri polis ile birlikte olay yeri inceleme ekibinde çalışan Dexter, geceleri akıllı ve titiz bir seri katile dönüşüyor. Yalnızca gerçekten suçlu insanları hedef alarak kendi adalet sistemini kuran Dexter, yaşadığı iki farklı hayatın çelişkileri ile baş etmeye çalışıyor. 

The White Lotus | IMDB: 7.9

En iyi TOD TV dizileri arasında öne çıkanlar elbette HBO yapımları oluyor. Son dönemin en çok konuşulan yapımlarından biri olan The White Lotus, lüks bir otelde birbirinden garip konukların yaşadıklarını konu alıyor. Sınıf farkını oldukça ince ve doğal bir şekilde gözler önüne seren HBO dizisi, absürt olaylarla izleyiciyi güldürmeyi başarıyor. Ödüllü diziler izlemek isteyenler, The White Lotus’u listelerine rahatlıkla ekleyebilir. 

Chernobyl | IMDB: 9.4 

IMDB puanına göre en iyi diziler arasında yer alan Chernobyl, 1986’ta yaşanan nükleer santral patlamasının hikayesini anlatıyor. O dönem dünyaya kapalı bir ülke olan SSCB’nin bu sorunu saklama yöntemlerine ve ülkede yaşananlara odaklanan mini dizi, herkesin bildiği bir olayın detaylarını gözler önüne seriyor. 

Westworld | IMDB: 8.5

Lisa Joy ve Jonathan Nolan tarafından yaratılan dizi, yakın bir gelecekte geçiyor. Tamamen robotların bulunduğu bir Western parkını konu alan yapımda, ziyaretçiler bu parkı ziyaret ediyor ve kanunlara uyma zorunluluğu olmadan en ilkel duygularını tatmin ediyor. Kendilerini insan zanneden ve her gün aynı senaryoyu oynayan bu robotlar ise zamanla kontrolden çıkmaya başlıyor. 

Euphoria | IMDB: 8.4 

Gençlik dizileri sevenler için son dönemin en iyi yapımları arasında yer alan Euphoria, lise dönemindeki bir grup arkadaşın uyuşturucu, seks ve şiddet içeren hayatlarını ele alıyor. Başrolde Zendaya’nın yer aldığı dizi, kendi kimliğini keşfetmeye çalışan arkadaşların hikayelerini oldukça sürükleyici bir şekilde ele alıyor. 

Your Honor | IMDB: 7.6 

Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Bryan Cranston, bu kez suçlu değil yargıç rolüyle karşımıza çıkıyor. Kanunlara uygun bir hayat süren Michael Desiato, bir gün oğlunun bir vur-kaç olayına karışmasıyla sarsılır. Yargıç, inandığı tüm ilkeleri bir kenara bırakarak oğlunu korumaya karar verir. Fakat ölen kişi şehrin en büyük suç liderinin oğludur ve bu adam oğlunun katilini bulmaya kararlıdır. 

Succession | IMDB: 8.8

Mutlaka izlenmesi gereken Bein Connect dizileri hangileri diye sorarsanız, şüphesiz ilk verilecek cevap Succession olur. Her sene Emmy ödüllerine damga vuran ve farklı organizasyonlarda gösterildiği toplam 112 adaylıktan 76’sını kazanan Succession, bir aile içerisinde yer alan çekişmeleri konu ediniyor. Bir medya devi olan Logan Roy’un emekliliğinden sonra işleri kimin devralacağı belirsizdir. Birbirinden çok farklı karakterlere sahip kardeşler şirketin başına geçen kişi olmak için büyük bir yarışa girerler. 

New Amsterdam | IMDB: 8.0 

Genç bir doktorun çalıştığı hastanede yönetici olması ve mevcut kuralları yıkmasını anlatan New Amsterdam, en son çekilmiş hastane temalı dizilerden biri. Hastaların yanı sıra karakterlerin de hayatına ve yaşadıklarına odaklanan dizi, özellikle birçok yapımın ele almadığı COVID-19 pandemisini işlemesiyle daha da ilgi çekici hale geliyor. Gerçeğe oldukça yakın senaryosu ile zaman zaman duygusal anlar yaşatan dizi, izleyiciyi gülümsetmeyi de unutmuyor.  

Made for Love | IMDB: 6.9 

İzleyecek çıtır çerez diziler arıyorsanız Made for Love tam size göre! Başrolde Cristin Milioti’nin yer aldığı dizide, Hazel bir teknoloji milyarderi ile evlidir. Çift, beyinlerine bir çip yerleştirir ve birlikte eşi benzeri görülmemiş bir bağ kurar. Fakat işler beklendiği gibi gitmez ve Hazel ayrılmak, daha doğrusu bu evlilikten ve kocasından kurtulmak ister.