Club Med’de Herkes İçin Mutluluk Var

Club Med’de Herkes İçin Mutluluk Var

Her sezon değişen zevkler, yaşam ritmi, beklentiler ve tatil anlayışlarına bambaşka serüvenler ekleyen Club Med, farklı destinasyonlarında sunduğu birbirinden farklı konseptleriyle her tutkuya, adrenaline, huzurlu bir aile tatiline, arkadaşlarla keyifli anılara ya da romantik anlara imza atıyor.

Club Med Palmiye ile Eşsiz Tatil Deneyimi

Club Med’de Herkes İçin Mutluluk Var

Club Med’in Antalya’da doğa ve denizle iç içe tesisi Club Med Palmiye ise çam ağaçlarının gölgesinde konumlanmış bungalovlarıyla Akdeniz maviliğinin kıyısında bir cenneti andırıyor.

Deniz ve yeşilin ortasındaki eşsiz aile oteli Club Med Palmiye, yenilenen bungalovları, zen alanları, 900 metre plajı, trapezden su kayağına her yaşa uygun bol seçenekli kara/deniz spor ve aktiviteleri, iddialı çocuk ve genç kulüpleri, Sothy’s imzasını taşıyan Spa merkezi, gurme lezzetleri, sınırsız eğlenceleri ve şovları ile tüm aileye mutlu anlar yaşatıyor.

Dünyada “mini klüp” lerin yaratıcısı Club Med’in iddialı çocuk ve genç kulübü her yaşa ve ihtiyaca göre tasarlanmış bir alanda eğitici ve eğlenceli aktivitelerle çocuklara tatil mutluluğunu tattırıyor.

Club Med’de Herkes İçin Mutluluk Var

Dünyanın her yerinden farklı milletlerden genç, dinamik, konusunda uzman G.O. ekibi de tatilin her anında misafirlerine eşlik ederek tatillerini unutulmaz kılmaya destek oluyor

Her ailenin ihtiyacına cevap verecek farklı oda seçenekleri, çocuklara özel fiyat politikası ve “Sıfır stres”e odaklanan hizmet anlayışı ile Club Med, eşsiz her şey dahil konseptinin ayrıcalığını misafirlerine tüm tatil boyunca yaşatıyor. 

Club Med “Exclusive Collection”

Club Med’de Herkes İçin Mutluluk Var

Rüya destinasyonlarda konumlandırdığı “butler” hizmeti dahil yeni lüks tatillerin kodlarını içeren villa seçenekleri ve kayak tutkunları için yarattığı yeni Chalet konseptleri ile büyük başarılara imza atan Club Med, “Exclusive Collection” lar ve fark yaratan tatiller sunuyor.

Club Med Exclusive Collection segmenti içinde yer alan, en büyük denizcilerin rotalarından ve yolculuklarından ilham alarak hayata geçirilen zarif ve yaratıcı yolcu gemisi Club Med 2 yelkenlisi, tatil masalını konuklarına sadece karada değil denizde de yaşatmaya Akdeniz ve Karayipler’in en güzel kıyılarında devam ediyor.

Club Med Spa by Sothys

Club Med’de Herkes İçin Mutluluk Var

İster Club Med Palmiye’de keyifli bir aile tatili ister Club Med Bodrum’da adrenalin dolu bir tatil planlayın her ikisinde de sizi rahatlatacak huzurlu bir deneyimi Sothys Spa’da bulacaksınız. 

Club Med Spa by Sothys ile Fransa’da Corrèze’in kalbinde, botanik bahçesinin içinde sürekli yenilenen bir estetiği tecrübe edeceksiniz. Sothys Spa’da günlük hayatın rutininden uzaklaşacağınız ayrıcalıklı bir masaj Digi-esthétique yöntemi ile hisleriniz yeniden harekete geçirecek ve yenilendiğinizi hissedeceksiniz.