aski renklerle cagirmak

Aşkı renklerle çağırmak!

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2023

‘Aşk’ı renklerle çağırmak, karanlık kış günlerini rengarenk bir hale getirmek ve ‘Provence her yerde’ diyebilmek için, yeni L’Occitane Shea X OMY’nin boyayarak kişiselleştirebileceğiniz tasarımlarıyla tanışın.

Ünlü Fransız markası OMY boya kalemleri ile işbirliği yaparak sınırlı sayıda hazırlanan rengarenk Shea koleksiyonunu Sevgililer Günü öncesi keşfedebilir, ikonik vücut ve el bakımının ürünlerini ‘sevdiklerinize özel hediyeler’e dönüştürebilirsiniz. Rengarenk boya kalemleri ile sadece ürünleri değil, hediye kutuları ve zarflarını da boyayabilir, kalbinizdekileri renklere dökebilirsiniz…

Göz kamaştırıcı, güneşli yaz günleri çoktan bitti. Sonbaharın yaprakları ve temiz havası geride kaldı. İlkbahar ise uzaklarda sırasını bekliyor. Şimdi, kış mevsiminin gösteri zamanı. Tüm renkler nereye gitti? Nasıl geri alabiliriz? Yeni L’OCCITANE X OMY koleksiyonu ile kış mevsimini renklendirin…

L’OCCITANE X OMY

TAMAMEN POZİTİF VE RENGARENK BİR İŞ BİRLİĞİ

2012 yılında Parisli iki grafik tasarımcı Elvire Laurent ve Marie-Cerise Lichtle tarafından kurulan OMY, herkes tarafından sevilen boyanabilecek ürünler üretiyor. Büyük boyama rulolarıyla tanınan OMY, ayrıca boyama yapabileceğiniz cep haritaları, oyun kartları, çıkartmalar, bulmacalar ve balonlar tasarlıyor.

Bu iki özel kadının imza attığı OMY markası ile yapılan işbirliği, L’OCCITANE’ın ‘kadınları destekleme çalışmalarının’ devamı niteliğinde. 65 ülkede eğlenceli ve hoş tasarımlarıyla ün kazanan OMY ile popüler Shea koleksiyonu mevsimi değiştirmeye geldi.

RENKLERLE KENDİNİZE ZAMAN AYIRIN
Koleksiyona yakından bakınca, sıcak hava balonu, bisiklet veya el kremi tüpleri göreceksiniz. Tüm bu illüstrasyon çizimlerin içinde biyoçeşitlilik sevgisi bulacak, aynı zamanda kendinizi bir boyama serüveninin içinde bulacaksınız.

Boyama bir zamanlar sadece çocuklar için bir etkinlik olarak kabul edilirken, artık yetişkinler de bu hobinin faydalarını keşfediyor. Stresi azaltıp, kaygıyı hafifletiyor, en önemlisi de hayatı renklendirmek için elleriniz çalışırken, dünyanın renkleri de değişiyor…

El Bakımı

En sevilen ürünlerimizden Shea Hand Cream, yüksek oranda Shea yağı içeriği ile hızla emilen yapısı , cildi beslemeye,  korumaya ve  yumuşatmaya yardımcı olur. Bal, badem özü, hindistancevizi yağı ile elleriniz yumuşacık ve rahatlamış hisseder..

-10 ml ve 30 ml tüplerimizi kısmen renkli olarak ürettik, böylece kalan kısmın boyanmasını size bıraktık. Dış ambalajındaki kutusunu da boyayabilirsiniz.

Shea x OMY Limited Ed Hand Cream 150 ml – 165 TL

Shea  x OMY Limited Ed Hand Cream 30 ml – 58 TL

Shea x OMY Limited Ed Hand Cream 30 ml  Violet Scented – 58 TL

Vücut Bakımı

Kuru ve çok kuru ciltler için ideal olan bu vücut kremi, yüzde 25 Shea yağı içerir. Uzun süreli bakım ve nemlendirme sağlar.(72 saate kadar*) Cildi yoğun bir şekilde beslemek, kuruluğa karşı güçlenmesini sağlamak için çalışır. Kolaylıkla ve hızlıca cilt tarafından emilir. Yumuşaklık ve rahatlama hissi verir.

-Ürünün kavanozundaki etiket kısmen renkli bırakılmıştır, böylece kalan kısmı boyama yaparak renklendirebilirsiniz.

*12 gönüllü üzerindeki karneometri ile etkinlik testi.

Shea x OMY Limited Ed Ultra Rich Body Cream 200 ml – 251 TL

Sabun

Hassas bir temizleme bazı ile formülüze edilmiş bu sabun, Shea yağı içeriğiyle cildinizi yumuşatır. Cildinizde hafif ve sütlü bir koku bırakır.

-Sabun ambalajındaki kraft kağıdı kısmen renklendirilmiştir, onu tamamlamak size kalmış.

SHEA’YI MENEKŞE KOKUSUYLA HAYAL EDİN

Bu koleksiyonda Shea serisinin iki ürünü ; Shea Violet Scented Hand Cream ve Shea Violet Scented Ultra Light Body Cream menekşe kokusuyla sunuluyor.

Shea x OMY  Limited Ed Hand Cream Violet Scented

Yüzde 5 Shea yağı ile zenginleştirilmiş bu el kremi, ellerinizi olağanüstü menekşe kokusu ile kokulandırır, besler ve yumuşatır.. Ürünün ambalajı kısmen renklendirilmiş olup, kalan kısmı dilediğiniz renklerde siz tamamlayabilirsiniz.

Shea x OMY Limited Ed Hand Cream Violet Scented 30 ml – 58 TL

Shea x OMY Limited Ed Ultra Light Body Cream Violet Scented

Klasik Shea Ultra Light Body Cream, menekşe ile kokulandırılmış hali olan bu vücut kremi,  cildinizde eşsiz bir koku bırakır. % 5 Shea yağı içeriği ile cildinizi besleyerek, yumuşacık bir hisse sahip olmanızı sağlar.

-Ürünün kavanozundaki etiket kısmen renkli bırakılmıştır, böylece kalan kısmı boyama yaparak renklendirebilirsiniz.Shea x OMY Limited Ed Ultra Light Body Cream Violet Scented 150 ml – 229 TL