Tattoom Gallery'de Osbourne Günü

Tattoom Gallery’de Osbourne Günü

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020

21 Şubat 2020 Cuma günü, 10 yıl aradan sonra ilk kez, albüm çalışması yapan Ozzy Osbourne, Ordinary Man albümünü yayınlamadan bir gün önce hayranlarına dinleme fırsatını sunarken, Tattoom Gallery Ozzy’den esinlenerek tasarlanan dövme koleksiyonunda tüm gün boyunca indirim sunacak.

Ozzy Osbourne hayranları için evrensellik özelliği taşıyan bu etkinliğe Tattoom Gallery 17 farklı tasarımla ev sahipliği yapacak.

Grup 21 Şubat 2020 Cuma günü, 10 yıl aradan sonra ilk kez, albüm çalışması yapan Ozzy, Ordinary Man albümünü yayınlamadan bir gün önce hayranlarına dinleme fırsatını sunarken, Tattoom Gallery özlüden esinlenerek tasarlanan dövme kolesiyonunda tüm gün boyunca indirim sunacak. Los Angeles’ta kaydedilen albümde gitarda Andrew Watt, bas gitarda Guns N’ Roses grubundan Duff McKagan ve bateride ise Red Hot Chili Peppers grubundan Chad Smith yer alıyor. Albümde Ozzy’e eşlik eden isimler arasında da Elton John, Slash, Post Malone ve Tom Morello gibi isimler bulunuyor.

Tattoom Gallery dövme sektöründe hizmet alanını kapsayan ve tek çatı altında toplamayı hedefleyen bir markadır. Nişantaşı’ndaki stüdyosunda; farklı tarzlarda çalışan toplam 21 dövme sanatçısı ve 2 piercer bulunuyor. Standart dövme stüdyosu kalıplarının dışına çıkarak, yaptığı marka iş birlikleriyle üst düzey hizmet kalitesini ulaşılabilir kılıyor.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için: tattoo.ozzy.com

Tattoom Gallery Adres:
Teşvikiye Mah. Hüsrev Gerede Cad. 60/1 Nişantaşı, Şişli/İstanbul