nutriplenish serisi

Nutriplenish Serisi İle Tanışın

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2023

Besin değeri yüksek içeriğe sahip ve omega 5 yönünden zengin bir içeriğe sahip organik nar yağlı formülüyle 72 saat boyunca etkisini kaybetmeyen yüksek performanslı bir nemlendirici Aveda Nutriplenish™ ile tanışın.

Aveda’nın yeni yüksek performans sağlayan ve besin değeri yüksek ürünlerde elde edilmiş Nutriplenish™ serisi ile mükemmel seviyede nemlendirme sağlayın. Vegan, silikon içermeyen, hayvan dostu ve %94 oranlı doğal türevli hammedeyle üretilmiş olan bu ürün serisi, nemlendirme ihtiyacı olan tüm saç tipleri için geliştirildi.

Nutriplenish™ Light ve Deep Nemlendirme Serisi gücünü, saçlarınızı profesyonelce nemlendiren organik nar yağı, hindistan cevizi yağı ve mango yağı karışımından oluşan besin değeri yüksek içeriklerden alır. Aveda’nın Araştırma ve Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Christine Hall, Nutriplenish™ Serisi’nin içeriğini şu sözlerle özetliyor: ‘‘Hindistan cevizi yağı saç tellerini nemlendirmek için saça derinlemesine nüfuz eder, nar ve mango yağı ise saç yüzeyinin dokusuna yumuşaklık kazandırıp saçı besler. Nar yağı içeriğindeki omega-5 yağ asitleri sayesinde matlaşmış ve nemini kaybetmiş saçları nemlendirir ve yeniden canlandırır.”

Nutriplenish™ Serisi doğal türevli kakao özü, organik sertifikalı zencefil, kakule çekirdeği yağı, diğer saf çiçek ve bitki özlerinden elde edilen Aveda’nın Pure-Fume™ Aroması ile saçlara nüfuz eder. Bu seri, boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar için de uygundur. Nutriplenish™ Serisi, tıpkı diğer tüm Aveda ürünleri gibi %100 hayvan dostudur ve hiçbir zaman hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.