metropol hayata ozgur tarz

Metropol Hayata Özgür Bir Tarz

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2021

Modern triko markası KNITSS metropolün yoğunluğu ve hızını umursamayıp; özgürlüğü sonuna kadar yaşayan kadınlar için İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonunu öne sürüyor.

KNITSS, yoğun bir yaşama sahip kadınlara, yüksek tempoyla geçirdikleri bir kış sonrası baharı özledikleri rahatlık duygusuyla karşılama fırsatı sunuyor. Yaz hasretinin etkilerini bohem esintilerile tasarlayan KNITSS İlkbahar Yaz koleksiyonu, şehrin sıcak günlerinde rahatlıkla giyilebilecek pastel tonlardaki tiril tiril parçalar, incecik askılı üst ve elbiseler, ultra ince pantolonlarla şıklık ve konforu bir arada sunuyor. Zamansız stillerin parçası olacak birbirinden farklı desen ve örgü oyunlarının yer aldığı yaz koleksiyonuda KNITSS renkli ve özgün dünyasıyla kendine has tasarım kodlarının altını çiziyor.

Her sezon kadınların güçlü yanlarını ortaya çıkaran koleksiyonlar sunan KNITSS,  etnik kültür ve çizgilerden ilhamla yarattığı koleksiyonuyla şehirdeki yaz hayatına modern bir stil sunuyor. Bohem rahatlığın ve konforun izlerini taşıyan KNITSS, %100 İtalyan ipliklerle viskon, pamuk, keten gibi kumaşlardan tasarlanan İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonuyla sıradışı bir yazı müjdeliyor.

Metropol hayatın koşturmacası içinde konfor odaklı tasarımların ön planda tutulması KNITSS İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonundaki en ayrıştırıcı özellik olarak karşımıza çıkıyor. Koleksiyon, desenli örgü oyunları, mükemmel renk birliktelikleri, özel materyaller ve rahat fit kalıplarıyla koşturmalı bir hayat yaşayan, şehrin temposuna yetişirken kendine de vakit ayırmaya özen gösteren kadınların hayatlarını kolaylaştırıyor. 

KNITSS koleksiyonunda doğal soft tonlar yazın sıcak esintisini ve tatil huzurunu yansıtıyor. Floral desenler ve sürpriz renklerin mükemmel uyumu modern yaşamı enerjik ve özgün stillerle buluşturuyor. Benzersiz renk ve desene sahip triko üstler, hem şehirde hem tatilde özgürce kombinlenebilecek hırkalar, yaza hafif bir eşlikçi incecik triko elbiseler, metropol hayata rahatlık sunan pijama stil pantolon ve şort takımlar kendine güvenen, güçlü, tarzıyla fark yaratan kadınlara hitap ediyor.

KNITSS, deniz kenarı yaz tatilleri için Summer and The City koleksiyonu içerisinde yer alan plaj temasını sunuyor. Bu yaz, incecik pamuklu triko kimonolar ve rahat tunik modelleriyle kumsalda KNITSS şıklığı yaşayacaksınız.

KNITSS İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonu, özgür ve özgün şıklığı arayan yoğun metropol kadınlarının dolaplarında yerini alıyor.