konser

İzmir Etkinlik Takvimi ⏐Şubat 2024

Güncelleme Tarihi: 9 Şubat 2024

Kış mevsiminin son ayına girdik ve baharın gelmesine sayılı günler kaldı. Soğuk kış günlerinin son zamanlarını kültür sanat etkinlikleriyle değerlendirmek için ise harika konserler, sergiler ve şahane sahne şovları var. En iyisi şubat ayı İzmir etkinlik takvimi göz gezdirip tarzınıza en uygun sanat etkinliklerini bulmak. İşte sizler için hazırladığımız şubat İzmir etkinlikleri listemiz! 

2024 Şubat İzmir Konserleri 

izmir etkinlik takvimi konserler
Fotoğraf: Caleb Oquendo

Şubat 2024 İzmir konserleri her tarzdan müzik zevkine hitap eden birçok seçeneğiyle İzmirlilere müzik dolu bir ay yaşatacak. İşte sizler için bu ayki İzmir etkinlik takvimi içerisinden sizin için seçtiğimiz konserler…

Erol Evgin⏐ 2 Şubat ⏐ İzmir Hilltown AVM

erol evgin
Fotoğraf: @erolevginofficial

Biletler için: Buraya tıklayın!

Şubat İzmir konserleri için ilk seçkimiz efsane şarkıları ve harika yorumuyla Erol Evgin! Ünlü sanatçı 2 Şubat Cuma akşamı İzmir Hilltown AVM’de müzikseverlerle buluşacak. Biletler Passo’da! 

Tara Mamedova⏐ 3 Şubat ⏐ Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi 

tara mamedova
Fotoğraf: @taramamedova

Biletler için: Buraya tıklayın!

Ünlü müzisyen Tara Mamedova, 3 Şubat Cumartesi akşamı Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde sevenleriyle buluşacak. Biletler tükenmeden acele edin! 

Berkay⏐ 9 Şubat ⏐ İzmir Hilltown AVM

berkay konser

Biletler için: Buraya tıklayın!

Pop müziğin en sevilen isimlerinden Berkay da şubat İzmir etkinlik takvimi içerisinde! Ünlü sanatçı en sevilen şarkılarını 9 Şubat akşamı Hilltown AVM’de söyleyecek ve hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

Tuna Kiremitçi⏐ 10 Şubat ⏐ Urla Sahne

tuna kiremitçi
Fotoğraf: @kiremitciev

Biletler için: Buraya tıklayın!

Tuna Kiremitçi “Şairin Şarkıları” isimli akustik konser projesi ile 10 Şubat akşamı Urla Sahne’de müzikseverlerle buluşacak. 

Dolu Kadehi Ters Tut ⏐ 14 Şubat ⏐ İzmir Hilltown AVM

dolu kadehi ters tut
Fotoğraf: @dolukadehiterstut

Biletler için: Buraya tıklayın!

Son yılların en sevilen alternatif müzik gruplarından Dolu Kadehi Ters Tut, şubat İzmir konserleri içerisinde sahne alacak. 14 Şubat’ta Hilltown AVM’de gerçekleşecek konser için müzik dolu bir geceye hazır olun! 

Candan Erçetin⏐ 23 Şubat ⏐ İzmir Hilltown AVM

Ankara Etkinlik Takvimi ⏐Kasım 2023
Fotoğraf: @ercetincandan

Biletler için: Buraya tıklayın!

İzmir etkinlik takvimi içerisinde şubat ayında efsane bir isim var! Candan Erçetin, unutulmaz sahnesi ve en sevilen şarkılarıyla 23 Şubat akşamı İzmir Hilltown AVM’de sevenleriyle buluşacak. 

2024 Şubat İzmir Tiyatroları

bale
Fotoğraf: Pixabay

Şubat ayı İzmir tiyatroları; komedi, dram, müzikal gibi çok çeşitli sahne şovlarına ev sahipliği yapacak. İşte sizler için seçtiğimiz en iyi İzmir tiyatroları! 

Fırat Tanış ile Gelin Tanış Olalım⏐ 6 Şubat ⏐ Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

fırat tanış
Fotoğraf: @firattanis

Biletler için: Buraya tıklayın!

Fırat Tanış’ın bir Abdal hikayesi içerisinde izleneceği bir türkü müzikali olan Fırat Tanış ile Gelin Tanış Olalım, 6 Şubat akşamı Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda! Biletler tükenmeden acele edin! 

Harika Şeyler Listesi⏐ 7 Şubat ⏐ Nazım Hikmet Kültür Merkezi

bora akkaş
Fotoğraf: @boraakkas

Biletler için: Buraya tıklayın!

Şubat ayı İzmir tiyatroları Bora Akkaş’ın tek kişilik oyunu Harika Şeyler Listesi ile devam ediyor! Duygudan duyguya sürükleneceğiniz tek perdelik başarılı oyunu hala izlemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz…

Ölün Bizi Ayırana Dek⏐ 17 Şubat ⏐ Hikmet Şimşek Sanat Merkezi

hakan yılmaz ebru cündübeyoğlu
Fotoğraf: @trumpsahne

Biletler için: Buraya tıklayın!

Boşanmak üzere olan bir çiftin başına gelenleri konu alan Ölün Bizi Ayırana Dek, Ebru Cündübeyoğlu ve Hakan Yılmaz’ın başarılı oyunculuklarıyla 17 Şubat’ta Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde İzmirlilerle buluşacak. Sakın kaçırmayın! 

Jekyll & Hyde⏐ 18 Şubat ⏐ Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

hayko cepkin tiyatro
Fotoğraf: @jekyllvehydetr

Biletler için: Buraya tıklayın!

Robert Louis Stevenson’ın gerilim romanı Jekyll & Hyde’dan uyarlanan ve aynı ismi taşıyan bu müzikal, güçlü oyuncu kadrosu ve dev prodüksiyonuyla 18 Şubat akşamı Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde! 

Şubat Ayı İzmir Sergi Takvimi

sergi
Fotoğraf: Dannie Jing

Şubat ayı İzmir sergi takvimi içerisinde birbirinden güzel sanat eserlerini görebilirsiniz! İşte şubat ayında hafta sonlarınızı keyifle geçirmenizi sağlayacak sanat sergileri…

İzmir Akdeniz Bienali⏐11 Mart’a kadar⏐ Kültürpark Atlas Pavyonu 

bienal
Fotoğraf: @izmirartofficial

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve K2 Güncel Sanat Merkezi iş birliği ile düzenlenen İzmir Akdeniz Bienali, “Aynı Suya Bakmak” temasıyla 17 ülkeden 32 sanatçının eserlerini sergiliyor. 11 Mart’a kadar ziyarete açık olan sergi, Kültürpark Atlas Pavyonu’nda görülebilir. 

Mitoloji ve Kadın Resim Sergisi⏐15 Şubat’a kadar⏐ İzmir Arkeoloji Müzesi

Mitolojideki kadın figürleri yeni bir bakış açısıyla yorumlayan Mitoloji ve Kadın Resim Sergisi, 15 Şubat’a kadar İzmir Arkeoloji Müzesi’nde ziyaret edilebilir. 

Nuri Aslan 30. Sanat Yılı Resim Sergisi⏐29 Şubat’a kadar⏐ Konak Metro Galerisi

izmir nuri aslan

Sanatçı ve yazar Nuri Aslan’ın 30 senelik çalışmalarının derlendiği sergi, 29 Şubat’a kadar Konak Metro Sanat Galerisi’nde sanatseverlerin ziyaretine açık olacak. 

Harita⏐29 Şubat’a kadar⏐ Ayzeradant Sanat Galerisi

harita sergisi

Şubat ayı İzmir sergileri için son seçkimiz, yedi sanatçının harita teması üzerine kurguladığı eserlerin sunulduğu “Harita”. Harita sergisi 29 Şubat’a kadar Ayzeradant Sanat Galerisi’nde salı-cumartesi günleri aralığında ziyaret edilebilir. 

Kapak Görseli: picjumbo.com