sam kitchen

Hem Göze Hem Damağa: Sam Kitchen & Bar

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2023

Nişantaşı Milli Reasürans Çarşısı’nın dikkat çeken restoranı SAM Kitchen&Bar, menüsüne yeni lezzetler kattı. Hem göze hem damağa hitap eden yeni menüde, ıspanak kökünden kuzu kaburgaya iddialı lezzetler bulunuyor.

Yerel tatların güncel yorumlarıyla oluşan menüsü, ferah ve şık atmosferi ile müdavimler yaratan SAM Kitchen&Bar, yeni menüsüyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Yeni menü, yeni lezzetler

Başlangıçlarda ıspanak kökü, paylaşımlıklarda poutine, güveçte karides, pizettelerde mantarlı ve kokoreç pizzette, salatalarda çiğ kabak ve yedikule, makarnalarda linguine vongole, ana yemeklerde kuzu kaburga, tavuk burger, alternatif lezzetlerde taş fırında sebzeler, erişte ve tatlılarda armut tarte tatin yeni menüye eklenen lezzetler arasında yer alıyor.

Unutulmaz davet

Semtin en popüler mekanlarından SAM Kitchen&Bar, göz alıcı kokteylleri ve lezzet deneyimleriyle günün her anını keyfe dönüştürmek isteyenlere unutulmaz bir lezzet şöleni sunmaya hazır. Yemeklerinin yanı sıra ambiyansıyla da dikkat çeken SAM Kitchen&Bar, atmosferi ile huzurlu bir ev rahatlığı sunuyor.

Damaklarda eşsiz tatlar ve akıllarda unutulmaz anılar bırakmayı arzulayan Sam Kitchen&Bar, bütün misafirlerini lezzete davet ediyor.