grand pera

Beyoğlu’nun Yeni Lezzet ve Eğlence Durağı: Grand Pera TasteHub

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2024

“Beyoğlu eğlencesi”, pek çokları için saatlerce üzerine konuşulabilecek bir konu. Özlemle andığımız o zamanlar, şimdi yepyeni bir adreste geri dönüyor. Beyoğlu’nun yaşayan mirası Grand Pera, yepyeni bir mekanla Beyoğlu’nda eğlencenin yeni adresi olmaya hazırlanıyor. Pek çok farklı konseptte etkinlik ve gösterinin gerçekleşeceği Grand Pera TasteHub, geçtiğimiz ay açıldı ve şimdiden pek çok Beyoğlu müdaviminin uğrak noktaları arasında yerini almaya başladı.

Beyoğlu’nda Yeniden Eğlence, Gastronomi ve Sanat…

grand pera lezzet merkezi

Beyoğlu’nun yaşayan mirası Grand Pera; kültür, sanat, eğlence ve modaya ilgi duyanların Beyoğlu’ndaki buluşma noktalarından bir tanesi. Mekan, yıl içinde ev sahipliği yaptığı çağdaş sanat sergileri, filarmoni ve caz konserleri, sahne gösterileri ve dans performanslarıyla da büyük ilgi görüyor. 

Grand Pera’nın yeni mekanı Grand Pera TasteHub ise gastronomi meraklılarını ağırlamaya başladı. Dünyanın pek çok noktasından nitelikli gastronomi markalarını Beyoğlu’na kazandıran Grand Pera TasteHub, dünya mutfağının benzersiz lezzetlerini tatmak isteyenler için şehrin göbeğinde bir lezzet durağı olarak yer alıyor.

Eğlence ve Dünya Lezzetleri Bir Arada

grand pera eğlence

Dünya mutfaklarından en özel restoranlar ile şehre yenilik ve farklılık katacak, lezzet, müzik ve eğlencenin buluşma noktası Grand Pera TasteHub, misafirlerin yemek zevklerini zirveye taşımak konusunda son derece kararlı.  Mekanda, gastronomi etkinliklerinin yanı sıra dans, müzik, eğlence, söyleşi, stand up gösterileri ile eski Beyoğlu eğlenceleri de geri dönüyor.

Grand Pera TasteHub, sokak lezzetlerini ve dünya mutfağından eşsiz yemekleri tek bir çatı altında toplama hedefiyle yola çıktı. Misafirlerine farklı damak zevklerine uygun sayısız alternatif sunan Grand Pera TasteHub, Beyoğlu’nun en konforlu ve hijyenik yeme – içme alanı olarak misafirlerini ağırlıyor.

Her Hafta Canlı Müzik ve Dans Günleri

Nostaljiyle andığımız eski Beyoğlu eğlencelerini 2024 yılında geri getirmeyi amaçlayan Grand Pera TasteHub’ta müzik dinletileri, Overdaze Academy DJ performanslarına eşlik eden Tuz Biber stand-up gösterileri ve Latin dans günleri ücretsiz olarak misafirlerle buluşuyor.

Grand Pera TasteHub Lezzetleri

büyük peraçosa

Bilindik tatların dışına çıkarak sokak lezzeti kültürünü tekrar gün yüzüne çıkaran Yumami, Grand Pera TasteHub’ta damak tadına düşkün ziyaretçilerin uğrak noktaları arasında.

Kocaman Arjantin burgerleri ile Crespo Burger hem damak tadınıza hem de görsel zevkinize hitap ederken; sağlıklı fast food yemek isteyenlerin ilk tercihi ÇoSa, Grand Pera TasteHub’ta misafirlerini ağırlıyor.

Beyoğlu’na gitmişken bir kahve veya çay içmeden dönmek olur mu?

Grand Pera TasteHub’da yer alan Blak Coffee kahve tutkunları için harika bir seçenek. Çaydan vazgeçemeyenler ise Poppin Bubble Tea’nin yolunu tutuyor. Çikolata ve kahve ikilisinin en güzel sunumlarla buluştuğu Mendel’s de keyifli sohbetlerinize sıcak dokunuşlar yapıyor.

Beyoğlu Ruhu Yeniden Canlanıyor

grand pera etkinlik

Eski Beyoğlu ruhunu dünya mutfağından lezzetler ve birbirinden keyifli etkinliklerle harmanlayan Grand Pera TasteHub sizleri bekliyor. Yıl boyunca Tuz-Biber Stand Up gösterileri, Overdaze Academy DJ Performansları, workshoplar ve birbirinden eğlenceli birçok etkinlik Grand Pera’da TasteHub ziyaretçilerini bekliyor.

Güncel programla ilgili bilgi almak için Grand Pera TasteHub’ın web sitesini ziyaret edebilir ya da mekanın Instagram sayfasına göz atabilirsiniz.