Godiva’dan yepyeni iki lezzet

Godiva’dan yepyeni iki lezzet

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021

Dünyanın dört bir yanında bilinen özel çikoata markası Godiva, sizleri lezzetli çikolata ve tatlı türlerinde yaptığı farklı yeniliklerle şaşırtıyor. Godivanın lezzetli sıcak çikolatası Chocolixir, yeni çeşitleri ile sizleri bekliyor.

Gerçek Belçika çikolatasından yapılan Chocolixir, sıcak çikolatayı en saf haliyle deneyimlemek isteyenleri Godiva Cafe’lere bekliyor. Kışın sıcak çikolata olarak kalbimizi fetheden Chocolixir, yaz aylarında ise soğuk servis edilerek içimizi ferahlatıyor. Sütlü ve bitter çeşitleri bulunan Chocolixir, Godiva Cafe’lerin en çok tercih edilen lezzetleri arasından yer alıyor.

Sevenlerine enfes Belçika çikolatası deneyimi yaşatan Chocolixir’in ilk yeniliği, kahve severler için yaratılan Kahveli Chocolixir. Kahveli Chocolixir, gerçek Belçika çikolatasının sıcak süt içerisinde eritilmesiyle hazırlanan Chocolixir bazına bir shot espresso ekleyerek hazırlanıyor. Bir diğer yenilik ise, daha hafif lezzetler tercih edenler için yaratılan Light Chocolixir. Light Chocolixir’de yağsız süt ve %33 daha az çikolata kullanılıyor.

Godiva’nın iki yeni lezzeti, 17 Şubat tarihi itibariyle Codiva Cafe’lerde Chocolixir severlerle buluşacak. Take away seçeneği de bulunan Chocolixir’ler 26TL olarak satışa sunuluyor.