bir kadin iki koku lr health beauty

Bir Kadın, İki Koku

LR Health&Beauty gündüzleri çiçeksi notalarıyla tazeleyen, geceleri ise bal ve vanilya tonlarıyla keyfe dönüştüren iki yeni parfümü ile karşınızda: Shine By Day & Shine By Night

LR Health&Beauty gündüzleri ferah çiçeksi kokusuyla sizi tazeleyen, geceleri vanilya ve bal kokularıyla mutlu eden iki yeni parfümünü sunuyor: Shine By Day ve Shine By Night

2020 yılına yüksek bir tempoyla girerken, yepyeni iki kokuyla tanışın: zarif çiçeksi notalarıyla Shine by Day, bal ve vanilya notalarıyla Shine by Night… Gün içindeki koşturmada her an yanınızda olan, güneşin enerjisini kışın bile hissettiren uzun etkili eau de parfum Shine by Day gününüzün pırıl pırıl geçmesini sağlıyor.

Shine By Day: Çiçeksi ve meyvemsi yeni bir koku!

Shine by Day

Shine by Day hafif ve zarif kokusuyla gün boyu taptaze ve enerji dolu kalmanıza katkıda bulunurken, Shine by Night ise bal ve vanilya tonlarının ön planda olduğu yumuşacık saran, kadınsı bir parfüm.

Shine By Day: Altın rengi pırılıtılar!

Shine by Night

Akşamdan geceye devam edecek etkisi ile günün sonlandırmak için ideal bir koku olan Shine by Night, içinde altın rengi pırıltılarıyla cildinize tatlı bir pırıltı katacak.

Etkili Parfümün Sırrı…Gün ve gece boyuetkili parfümlerin sırrı, koku içeriğinde kullanılan yağların yüksek kalitesinde gizli. Bir Alman markası olan LR Health & Beauty’nin yeni parfümlerinde de üstün kalitede yağlar kullanılıyor. Parfümün vücudun soğuk değil ılık noktalarına sıkılması, koku moleküllerinin açığa çıkmasına yardımcı olurken, parfümün sıkıldığı yeri ovalamak, küçük koku moleküllerini zedelediği için tavsiye edilmiyor.