peyker ceken zamansiz pantolonun izinde

Peyker Çeken ile “Zamansız pantolonun izinde…”

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2023

Bir kadının iyi bir stile sahip olması için, çok da geniş bir gardırobu olması gerekmiyor. Zamansız parçaların etrafında, moda aksesuarla oluşturacağınız stil ile kendinizi ifade etmeniz ve bunu tonla para harcamadan yapmanız mümkün.

Tabii burada önemli olan “nerede ne var?” bunu bilmek. Sizin vaktiniz olmayabilir ama moda yazarımız tasarımcı Peyker Çeken sizin için zamansız parçaları, moda parçalarla nasıl bir araya getirebileceğinizi anlatıyor.

Bununla da kalmıyor. Bir de adres veriyor.

Karşınızda alkışlarla Peyker Çeken ve moda kombinleri :

Dolabınızda olması gereken zamansız bir parça. Günün her saatinde gideceğiniz yere göre kombinleyebileceğiniz harika bir kalıba sahip Zara pantolon şu an satışta…

Bu sezon tüm raflarda yerini alan bu süveterler gömlek ve balıkçılarla da çok şık. (Pelin Şenoğlu Butik) Tek kollu trikolar da günün her anında iddiayı sevenler için çok uygun bir seçim olacaktır. Bu tarz asimetrik tasarımlarda küpelerde de asimetrik kullanımlar öneriyorum.

Akşam olduysa eğer bu top harika!! (Zara)

Rahat ve spor şık bir görünüm için Balmain’in bu bilekli spor ayakkabısını, gece ya da iş için biraz daha klasik ve şık bir görünüm için Aquazzura’nın bu zamansız modelini tavsiye ederim.

Tabii bu bir bütçe işi. Bu modellerin muadillerini birçok markada bulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu; suni bir malzeme kullanılmamış olması. Böylece ayakkabının ömrü daha uzun olacaktır. (Beymen online)