1581089180 JW ISTJB Couple Massage Room

JW MARRIOTT ISTANBUL BOSPHORUS İLE KENDİNİZİ ŞIMARTIN

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2023

Geçtiğimiz aylarda açılan ve Karaköy’ün merkezindeki konumuyla dikkat çeken JW Marriott Istanbul Bosphorus, tarihi yarımadaya kucak açan muhteşem boğaz manzarasıyla misafirlerini ağırlarken SPA’sı ile de unutulmaz anlara imza atmanızı bekliyor.

İstanbulluların yeni cazibe noktası olmaya aday JW Marriott Istanbul Bosphorus, tarihi yarımada, Galata Kulesi, Adalar, Haliç, Kız Kulesi ve boğazı da kapsayan muhteşem manzarasının yanı sıra sunduğu hizmetlerle de dikkat çekiyor.

Şehrin yeni gözdesi JW Marriott Istanbul Bosphorus çatı katında yer alan terası ve havuzu, restoranı, Wine Cellar’ı, kokteyl barının yanı sıra Spa at JW Istanbul ile de özünüze dönmenize ve gündelik hayatın karmaşasından sıyrılıp ruhunuzu beslemenize imkan sağlıyor. Gün ışığı alan spor salonu bölümü de JW Marriott Istanbul Bosphorus deneyiminizi zenginleştirmeye aday bir başka hizmet alanı.

Adını çakralardan alan biri couple olmak üzere dört adet masaj odası, cilt bakımı, imza masajlar, dinlenme odası, buhar banyosu, iki hamam ve saunasıyla Spa at JW Istanbul, sağladığı atmosfer ve olanaklar sayesinde özünüze dönmenizi ve gündelik hayatın karmaşasından sıyrılıp ruhunuzu beslemenizi hedefliyor. Uygulamalar sırasında Aromatherapy Associates ürünlerinin kullanıldığı ve misafirlerimizin bu özel ürünleri satın alabildiği Spa at JW Istanbul’un uzman kadrosu ile rahatlarken şehrin stresinden uzaklaşmak, lüksü ve keyfi deneyimlemek ise harika bir seçenek.

Spa at JW Istanbul hediye sertifikaları ile de sevdiklerinize dilediğiniz zaman unutulmaz bir hediye verin.

Hem ruhunuzu hem bedeninizi şımartmaya hazır mısınız?